Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları 2020

Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları

Ayrılık Mesajları
Ayrılık Mesajları

Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları
Kelimeden ne kadar nefret ettiğimiz önemli değil, her zaman ayrılıklar olabilir. Size yakın olan herkes sizden bir gün gelir ayrılabilir. her ilişki kalıcı olmayabilir. İnsanlar bir ilişkide göz ardı edildiklerinde ve incindiklerinde, bir ayrılış meydana gelebilir. Size de  olabilir! Yani, bir aşk ilişkisini sürdürürken ayrılmayı düşünmeye başlamışsanız, zaten internette ayrılık mesajları aramaya başlamış olmalısınız. Sonuçta, ayrılık mesajları bir ayrılık sırasında veya sonrasında acı ve üzüntü ifade etmek için harika bir yoldur. Ona neden bir ayrılık istediğini  ve gerçekten nasıl bitmesini istediğinizi bu mesajlarla bildirebilirsiniz! Ayrılma bazen zor olabilir, ancak kolay da olabilir. İşte işinizi kolaylaştıracak sizin için bazı ayrılık mesajları!

Sensiz yarını hiç düşünmemiştim. Ama bazen hayatın bizim için başka planları vardır. Seni suçlamıyorum ama kaderimi suçluyorum!


Kalbim paramparça. Sana veda ederken gözlerim ağlıyor. Hayat, sana veremediğim tüm mutluluğu yaşatsın!


Bir gün yüzünü unutabilirim. İsminizi bile hatırlayamayabilirim. Ama seninle olan anılarımı asla zihnimden çıkaramam!


Birbirimize ne kadar çar çabuk yabancı olduk. Sanki birbirimizi bir an bile sevmemiş gibi uzaktayız!


Zaman kırık kalbimi iyileştirebilir. Ama anılarını asla kafamdan silemez. Yollarımız ayrılmış olsa bile sana olan sevgim hep aynı kalacak!


Kalbimde bir delik bırakıyorsun. O deliği sevgi ve güvenle doldurabileceğimi bilmiyorum. Tüm hayatımın bir yalan olduğunu hissediyorum!


Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları
Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları

Onun için Ayrılık Mesajları

En başından beri bana bu kadar zarar vereceğini bilseydim sana asla aşık olmazdım. Ama seni suçlamıyorum. Bütün körlük bendeydi!


Hayatında bir kız olabilir ama sana verdiğim gerçek aşkı asla bulamazsın! Sana Beddua etmeyeceğim, senin için en iyisi için dua ediyorum!


Beni terk ettiğin için değil,  yanlış bir adama güvendiğim için kendimi ağlamaktan alamıyorum! Seni bu kadar sevdiğim için ben bir aptaldım!


Beni asla yalnız bırakmayacağını söylemiştin. Bana birlikte yeni bir hayat vaat ettin. Ama şimdi her şeyin büyük bir yalan olduğunu biliyorum!


Bütün dünyayı senin için görmezden geldim. Ama senin, beni görmezden geleceğini hiç düşünmemiştim. Duygularımla oynadığın için teşekkürler!


Ölmekte olan ilişkimizi canlandırmak için elimden geleni yaptım. Ama hiç umrumda değil gibi görünüyor. Bu yüzden sana sonsuza kadar veda ediyorum!


Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları
Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları

Onun için Ayrılık Mesajları

Her zaman gerçek aşk, güven ve sadakat hakkında konuşuyordun. Tüm bu zamanların ne kadar ironik olduğu, hatta sen bu kelimelerin ne anlama geldiğini bilmiyordun!


Kendimi Hiç ihanete uğramış hissetmiyorum. Öğrenilen bir ders olarak görüyorum. Aldığım ders, asla yalancıya güvenme. Hiç kimse senin bana yaptığın şeyi sana yapmasın!


Sahte gülüşlerinden ve sahte sözlerinden bıktım. Artık gözyaşlarının bile sahte olduğunu biliyorum. Allah’a şükürler olsun. Güle güle!


Beni terk ettiğin için pişmanlık duymuyorum. Çünkü en azından senin için duyduğum sevginin her zaman gerçek olduğunu biliyorum! Birlikteliğimiz süresince ben hep dürüstüm!


Benim için her zaman önemli olan senin mutluluğundu. Bunu nasıl hissettiğimi asla bilemedin. Sonsuza dek böyle devam edemezdi. Güle güle!


Makyajlarınız kadar sahtesiniz. Umarım bir gün aşık olur ve sonra aldatmanın nasıl bir his olduğunu görürsünüz!


Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları
Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları

Biten Aşklar için son mesajlar

Bu andan itibaren asla aynı kişi olmayacağım. Acının insanları tam anlamıyla başka bir insana nasıl dönüştürebileceğini göreceksin!


Gerçekten her zaman yaptığımız gibi birbirimize güzel şeyler yazabilseydik. Ama artık benim için aynı hislere sahip değilsin! Bu size son mesajım!


Umarım sana yaptığım tüm yanlışlar için beni affedebilirsin! Benim de sana karşı hiçbir şikayetim yok! sadece aşk işe yaramadı!


Bir süredir hayatımın bir parçası olduğun için teşekkürler. belki hepsi sizin için sahte, ama benim için gerçek olmayan bir rüyaydı!


Zihnim senden o kadar çok nefret ediyor ki, sana mesaj atmamı bile engelleyebilir. Ama kalbim seni sevmeyi bırakmama asla izin vermeyecek! Mutlu ol!


Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları
Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları

Saygılı Ayrılık Mesajları

Benim için hayatımın en iyi armağanı oldun. Birisinin mutlaka bir gün kalbimi kazanacağını biliyorum, ama orada her zaman senin özel bir yerin olacak!


Sen kendime saklayamadığım bir meleksin. Hepsi benim hatam çünkü her zaman bana yaşattığın nimetleri görmezden geldim!


Hayatta beni gerçek bir kalple seven birine sahip olduğum için şanslıyım! Sayende gerçek aşkın tadına baktığın için sana hep minnettar olacağım!


Benim için yaptığın şeyler için son nefesime kadar sana saygı duyacağım. Senin için gerçekten kötü hisler beslemiyorum!


Gerçek aşkını görmezden geldiğim için çok naif davrandım. O kadar kördüm ki kanayan kalbini göremedim. Şimdi seni kaybettiğim için pişmanım!


Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları
Erkek ve Kız Arkadaşı İçin Ayrılık Mesajları

Sevgiliye Elveda Mesajları

Kalbinde çok özel bir yeri olan birine veda etmek zor. Ama geri dönüşün olmadığı bir yaşamın son noktasındayız!


Şu an gözyaşlarımı durduramıyorum. Hayatımda bu anı hiç düşünmemiştim. Keşke sana veda etmeden önce ölmüş olsaydım!


Yalnız kalmak, bir ilişkide mutsuz olmaktan daha iyidir. Bütün hislerimi sen öldürdün. Güle güle!


Bir gün elveda demek için sana aşık olmadım. Ama gördüğün gibi, bana hiç bir seçenek vermedin. Güle güle sana iyi şanslar!


Birbirimizi ne kadar sevdiğimiz hakkında bin yalan söylemekten veda etmek daha iyidir. Sonuçta, ikimiz de artık aramızda aşk olmadığını biliyoruz!


Üzüntü ve kızgınlığınızı uygun kelimelerle ifade ettiğinizde kendinizi iyi hissedersiniz. Unutmayın, ilişkiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Leave a Reply