Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları 2021

Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları: 
Evlilik yıldönümü her zaman mutlu bir fırsattır ve eğer ebeveynlerin evlilik yıldönümü ise, onlarla paylaşmaktan mutluluk duyacaksınız. Sonuçta, ebeveynleriniz için kalbinizde taşıdığınız saygı, şükran ve derin sevgi duygularını göstermek için bir fırsatınız olduğu günlerden biridir. Evlilik yıldönümünüzün mutlu olduğu anlarda, iyi dileklerinizi ebeveynlerinize iletmek için çok uygun olan ebeveynler için bu mutlu yıldönümü isteklerinden yardım alabilirsiniz. Ebeveynler için bu şaşırtıcı yıldönümü isteklerine bir göz atalım ve Anneniz ve Babanızla paylaşmak için en iyisini seçelim.

Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Aşk birlikte aptal olmaktır.

Mükemmel olduğunuzu gördüm ve bu yüzden sizi çok sevdim. Mükemmel olmadığınızı gördüm ve sizi daha da çok sevdim.


Siz ikiniz hep hayatımızı tutan sütunlar oldunuz. Bugün ikinizin kalbinize sonsuza dek katıldığı günü kutluyoruz. Mutlu yıl dönümleri!


Uzun bir yolculuktu ama birlikte çok mutlu anılarla dolu. İkinize de mutlu bir yıldönümü diliyorum. Bizi bir bin yıl daha bırakmayın!


Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Tüm bu yıllar boyunca birbirimizi sevdiğiniz için bizden büyük bir teşekkür almayı hak ediyorsunuz. Birbirinize olan güveninizi kaybetmediğiniz ve bize mutlu bir aile verdiğiniz için teşekkür ederiz. Mutlu yıllar camım ailem!


Umarım ikiniz arasındaki bu harika evlilik bin yıl daha sürer. Siz ikiniz her zaman dünyanın en büyük ebeveyni oldunuz. Mutlu yıl dönümleri!


Birbirinize hayatınızdaki yılların geçmesiyle yaklaştınız. Lütfen buna önümüzdeki yıllarda da devam edin! Mutlu yıl dönümleri!


Siz ikiniz bize birisini koşulsuz sevmeyi ve zor zamanlarda bile birbirinize nasıl tutunacağımızı öğrettiniz. Dünyadaki en mükemmel çiftsiniz. mutlu yıl dönümleri!


İkinizi izlemek, ekranda romantik bir komedi izlemek gibidir. Sizinle gerçekten gurur duyuyorum sevgili ailem. Yıldönümünüz için tebrikler!


Harika bir evlilik kurmanın ne anlama geldiğini bize gösterdiğiniz için size iyi dileklerimi ve tebriklerimi iletiyorum


Size mutlu bir Yıldönümü, mutlu bir evlilik ve yıllarca sağlıklı bir şekilde tadını çıkarmanızı dilerim!


İkinizin paylaştığı aşktan ne kadar sıklıkla ilham aldığımı size anlatamam. Önümüzdeki yıllar için hepinize iyi dileklerimi iletiyorum.


Bugün ve gelecek tüm günler için en iyi dileklerimle. İkinize de Mutlu Yıllar!


Bana her gün ilham veren büyüklerime Mutlu Yıl Dönümleri. Tüm yıllar boyunca ikinize mutluluk dileklerimle.


Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Mutlu yıldönümü anne ve baba. İkinizin tatile çıkıp birbirinizle barışmanın zamanı geldi.


Mutlu yıldönümleri için bu dünyanın en komik ve en arkadaş canlısı anne ve babasını tebrik ediyoruz. İkinizi de seviyorum!


Hiçbir kelime sizin için dileklerimi tarif edemez sevgili ailem, Bu duygu yüreğimden geliyor! Bütün kalbimle Mutlu bir evlilik yıldönümü diliyorum!


Annem ve babam için yıldönümü mesajları

Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Sizin gibi çiftleri bugünlerde bulmak zor. Uzun süren evliliğiniz neredeyse bizim için bir masal gibi görünüyor. Mutlu yıldönümleri sevgili anne ve baba!


Birbirinizi sevme, birbirinize ayak uydurma ve hayattaki tüm iyi ve kötü zamanlarda birbirinizi koruma biçiminiz bizim için bir ilham kaynağıdır. İkinize de mutlu yıllar!


Evliliğinizden sonra sizin için en büyük hediye benim doğumumdu. Doğumumdan sonra benim için en büyük hediye sizin gibi bir ailem olmasıydı. Mutlu yıl dönümleri.


Birbirinizle evlendiğiniz için teşekkür ederiz, çünkü eğer birbirinizle evlenmezseniz, asla bu kadar güzel bir anne ve sorumlu bir babamız olmazdı. Mutlu yıl dönümleri!


anneme babama evlilik yıl dönümü mesajı

Kimse bizi Annem gibi önemsemedi ve kimse bizi Babam gibi korumadı. Bu gün ikinize de çok mutlu ve romantik bir yıldönümü diliyoruz!


Siz ikinize baktığımızda, gözlerinizdeki mutluluk görüyoruz. Dünyanın en mükemmel ve en mutlu çiftisiniz. Mutlu yıl dönümleri!


Birbirinizi severek ve birlikte anılar paylaşarak bir yıl daha geçirdiğiniz için sizi tebrik ediyorum.  Mutlu yıldönümleri sevgili anne ve baba!


Tüm dünyaya, gerçek aşkın var olduğunu ve iki kişinin birbirine bağlı olması durumunda hiçbir şeyin ona zarar veremeyeceğini veya yok edemeyeceğini kanıtladınız. Mutlu yıl dönümleri!


Yıllar geçtikçe, birbirinizle paylaştığınız aşk sadece daha da güçleniyor ve aileyi besliyor ve yakınlaştırıyor. Mutlu yıldönümleri, anne ve baba.


Aileye evlilik yıldönümü mesajları

Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Özel bir çift için özel bir dilek. Anne ve baba, siz benim yıldızımsınız. Çok uzak olsam bile sizi Yıldönümünüzde özlüyorum.Bir ömür sevgiyle kalın.


Yıldönümü gününüz Sizin en mutlu Gününüz’dür – evlendiğiniz, bize doğum yaptığınız ve inanılmaz anne baba olduğunuz için teşekkür ederiz. Mutlu yıl dönümleri.


Biz, sizin çocuklarınız, mutlu bir ailenizin olmasının sebebiyiz. Ama siz, ebeveynlerimiz, mutlu bir yaşama sahip olmamızın sebebi sizsiniz. İkinize de mutlu yıllar.


Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Dünyadaki hiçbir çift sizin kadar muhteşem görünmüyor. Birbirinizin ve bizim için mutluluğun sebebi olduğunuz için teşekkür ederiz. Mutlu yıl dönümleri!


Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Bir kişi her yıl yaşlanabilir, ancak gerçek aşk varsa bir ilişki asla yaşlanmayacaktır. Evliliğiniz gerçek ve koşulsuz sevginin mükemmel bir örneğidir


Depremler, kasırgalar, tsunamiler ya da volkanlar – hiçbir şeyin hiç bir zaman annem ve babam arasındaki sevgiyi parçalamaya gücü yetmez,  Mutlu yıllar canlarım.


Her geçen yıl evliliğiniz donuk, yaşlı ve şükransız hale gelmiyor. Güzel vzarifve paha biçilmez hale geliyor. Mutlu yıl dönümleri.


Her zaman ‘bir zamanlar’ ve ‘sonsuza dek’ gibi ifadelerin sadece masallarda var olduğunu düşünütdüm. Ama evliliğiniz onların gerçek hayatta da var olduklarının farkına varmamı sağladı. Mutlu yıllar diliyorum.


Evlattan Ebeveynlere Yıldönümü Dilekleri

Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Anne ve baba, sizinle bugün gurur duyuyorum çünkü dünyada böyle romantik ve sevimli bir çiftin evladıyım . Size mutlu ve keyifli bir yıldönümü diliyorum!


Gerçek aşk asla kaybolmaz. Bana aşkın gerçek doğasını gösterdiğiniz için teşekkürler. Bir gün sizin gibi mutlu evlilik yapmak istiyorum. Mutlu yıl dönümleri!


Birbirlerini seven ebeveynler çocukları için nimetlerdir. Müteşekkirim çünkü sevgi ve mutluluk dolu bir evde büyüdüm. Mutlu yıl dönümleri!


İkinizin paylaştığı sevgi bana sadece huzurlu bir ev sunmakla kalmadı, aynı zamanda neşeli bir yaşam da sağladı. Mutlu yıl dönümleri. Siz dünyanın en iyi çiftisniz.


Benim için siz ikiniz gökteki meleklersiniz. Sadece melekler birbirlerini gerçekten sevebilir ve cennete çocukları için bir ev yapabilirler.


Kesinlikle en tatlı çiftsiniz. Siz ikiniz hayatınızı sevginizle güzelleştirdiniz. Allah önümüzdeki yıllarda ikinizi de mutlu etsin.. 


Süper yapıştırıcı gibi tüm yıllar boyunca birbirinizle birlikte olduğunuz için tebrikler anne ve baba. Lütfen, uyguladıgınız gizli formülü benimle paylaşın! En iyi yıldönümünü yaşayın!


anne baba evlilik yildönümü mesaji

Dünyaya, sevgi ve bağlılığın uzun bir yolla nasıl bir ilişki kurabileceğini gösterdiniz. Böyle sevgi dolu bir ebeveynin oğlu olmak benim için bir nimet evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun.


ikinizden öğrenecek çok iyi şeyler var. Sizinle gurur duyuyorum. İnsanlar size bakmalı ve gerçek aşkın nasıl olduğunu görmeli!


Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Anlatacak harika bir hikayeniz var. Hayattaki tüm iniş ve çıkışlarda birbirinizle hep birliktesiniz. harika bir anne babasınız. Mutlu yıl dönümleri dilerim.


Allah’a, sizi her yıl sadece birbirinize yakınlaştıran sevgi ile bağladığı için dua ediyorum. Kızınızdan mutlu yıllar!


Bugün mutluluğumu tarif edebilecek hiçbir kelime yok. İkinizi birlikte mutlu bir yıl geçirdiğiniz için tebrik ediyoruz. Mutlu yıllar.


İkiniz için de çok özel bir gün olduğunu biliyorum. Ama senin kızım olduğum için, bu gün benim için senin kadar özel. Yani. İkinize de içtenlikle mutlu yıllar dilerim!


Siz ikiniz mutluluğumun kaynağısınız. Gülüşümün sebebi olduğunuz için teşekkür ederim. Mutlu yıldönümleri sevgili annem ve babam!


Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Birbirinizi sevmek ve birbirinize bakmak için çok uzun yıllar geçirdiniz, ancak birbirinizden yorulmadınız. Benim için bu gerçek aşk. Mutlu yıllar güzel ailem!


Anne ve Babanın evlilik yıldönümü sözleri

Aşk yıllar boyunca sizi bir arada tuttu ve çocukluğum harika geçti. Mükemmel ebeveyn olduğunuz için teşekkür ederiz. Mutlu yıllar!


Gerçekten böyle sevgi dolu bir ailem var. Her ikinizin de paylaştığı sevgi her geçen yıl daha da büyüyor. Şimdiye kadarki en havalı ebeveynlere mutlu yıllar.


Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Yıldönümünüz bana filmlerde sevgililerin evlendiği, çocuk sahibi olduğu, sevecen bir aile kurduğu ve mükemmel bir yaşam sürdüğü tek yer olmadığını anlamamı sağladı. Mutlu yıl dönümleri.


Çiftlerin neden kavga ettiğini asla anlamayacağım, çiftlerin neden ayrıldığını asla bilemeyeceğim. Annem ve babam sadece sevgili değiller onlar birbirlerinin en iyi arkadaşları. Mutlu yıllar ailem


Büyükler için 25. Yıl Dilekleri

Yıllar boyunca, acı tatlı, iyi ve kötü zengin yada fakir her hal ve şatta, sizler evliliklerin sürebileceğinin gerçek bir kanıtısınız. Ben seninle gurur duyuyorum! 25. yıl dönümü kutlu olsun!


Her çocuğun istediği ebeveynsiniz, tüm aşıkların olmak istediği çiftsiniz ve her ailenin dua ettiği bir ailesiniz. Dünyanın en güzel ebeveynlerinin 25. yıldönümü kutlu olsun!


Sevgili anne ve baba, aileyi bir arada tutmakta gösterdiğiniz sabır ve fedakarlık için teşekkürler. Boşanmış bir ailenin acısını yaşamadığım için çok şanslısıyım çünkü ikiniz de evliliği güvenli ve güçlü tutmak için çok çalıştınız. 25. yıl dönümü kutlu olsun!


Çoğu çocuk, geleceklerinin nasıl görünmesini gerçekten istediklerini anlamakta zorlanır. Benim için geleceğimin nasıl görünmesini istediğimi biliyorum – tıpkı hediyeniz gibi. 25. yıl dönümü kutlu olsun sevgili ailem!


25 yıl birlikte bir masal gibi yaşadınız, keşke ilişkinize yelken açmanın uzun bir yolu olsaydı! Mutlu yıl dönümleri!


Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları
Ebeveynler için Yıldönümü Mesajları

Çoğu insan “sonsuza kadar” demeye inanmaz, ancak her ikiniz arasında hiç bitmeyen sevgiyi görmek beni “sonsuza” kadar mutlu eder. 25’inci evlilik yıldönümünüz kutlu olsun anne ve baba!


Ebeveynlerimizin evlilik yıldönümü, onları ne kadar sevdiğimizi ve bizim için ne kadar önemli olduklarını bilmeleri için mükemmel bir fırsattır. Evlilik yıldönümü, hayatımızdaki en sevimli ve önemli iki kişinin en büyük birliğini kutlamak için bir gündür. Mutlu yıl dönümlerini kutlamak bizi sevgi ve özenle yetiştirdikleri için onlara minnettarlığımızı göstermenin bir yoludur. Ebeveynler için yıldönümü dilekleri en güzel kelimelerle kullanılarak hazırlanmalıdır.Ebeveynlerimizin yıldönümlerini  kutlamak , birbirlerine ve ailelerine koşulsuz sevgileri için saygı ve hayranlık göstermenin en iyi yoludur. Her yeni yıldönümü onlar için yeni bir kilometre taşıdır. Birlikte geçirdikleri her yıl kutlanmalıdır. Bir oğul / kız olarak, yıldönümlerinde onlara olan sevgimizi ve hayranlığımızı her zaman ifade etmeliyiz. Yıldönümü dilekleri ve mesajları ile gelecek yıllar için ebeveynlerimize en iyisini diliyoruz.

Leave a Reply