Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri 2020

Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri

Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri:
Yeni yıl sevdiklerinizle kutlanan yılın zamanıdır. Onlara ne kadar sevdiğinizi ve değer verdiğinizi söylemek için yılın harika bir zamanıdır. Yılın bu zamanı, kısa ama romantik ve anlamlı bazı mesajlarla kendinizi ifade etmeniz için mükemmel bir zamandır. Burada arzu ettiğiniz gibi mutlu yıllar dilekleri, erkek arkadaşınız için romantik ve yürekten dokunaklı yeni yıl mesajları bulacksınız. Ya da erkek arkadaşınız için komik bir yılbaşı kartı mesajları da bulabilirsiniz. Ana amaç, en sevdiğiniz insana olan sevginizi ifade etmektir. Aşağıda patneriniz için güzel mutlu yıllar dilekleri var, umarım en iyi seçimi yaparsın. Sevgili mutlu yeni yıl dileğinizi patnerinize göndermeyi unutmayın.

Erkek Arkadaş İçin Romantik Yeni Yıl Dilekleri

Hayatın, benim hayatıma getirdiğin mutluluk ve zevkle dolu olsun. Seni seviyorum. Yeni Yılımız kutlu olsun!


Hayatımızın harika bir yılına daha veda ediyoruz. Ama yaşadığımız anılar sonsuza kadar hep bizimle olacak. 2021 Yeni Yılınız Kutlu Olsun!


Hayat bizi nereye götürürse götürsün, birbirimizi asla bırakmayacağımıza söz verelim. Aşkımız hayattaki her şeye galip gelsin. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Bu yeni yılı sizin için de benim için olduğu kadar özel yapmak istiyorum. Seni çok içten seviyorum ve seni böyle sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri
Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri

Yıllar gelecek ve geçecek ama sana olan aşkım hep aynı olacak. Dünya döndüğü sürece büyümesi hiç durmayacaktır. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Seninle yaşlanmak şimdiye kadar bildiğim en iyi duygu. Beraber çok güzel yıllar geçirdik, ama yine de yapacak çok şey var! Yeni Yılınız mutlu olsun!


Kimse beni senden daha fazla anlamıyor. Seninle binlerce duyguyu tek kelime etmeden ifade edebilirim. Sevgilime ve ruh eşime mutlu yıllar!

Bir yıl daha sona erdi ama biz hala birlikteyiz. Yanımdan hiç ayrılmadığın ve gitmeme asla izin vermediğin için teşekkür ederim. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Sen arzuladığım her şeysin Hayatımı söyleyebileceğimden daha fazla şekilde değiştirdin. Seni son nefesime kadar seveceğim Mutlu yıllar tatlım!


Sensiz bir yılı asla hayal edemiyorum. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim. Seninle yeni yılı kutlamayı çok seviyorum. 2021 Yeni Yılınız Kutlu Olsun!


Hayattaki tüm zorluklara göğüs germem için cesaretimsin. Yarın daha iyisi için umudumsun. Benim hayatımın güneş ışığısın. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Seni düşündüğümde kalbim neşe ve zevkle dolup taşıyor. Sana her yıl daha derin aşık oldum. Bu yeni yıl bir farklı olmayacak. Yine sana aşık olacağım. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Seni hayal ederek geçirdiğim geceler, sana olan aşkımın ve hayranlığımın tanıklarıdır. Umarım önünüzde harika bir yıl geçirirsiniz. Yeni Yılınız mutlu olsun.


Yeni umutlarla ve mutlulukla dolu yeni bir hayat verdin. Tüm kalbimle sevdiğim sensin. Yeni yılda hayatınız mutlulukla dolu olsun!

Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri
Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri

Hiç bu kadar saf ve sadık birini tanımadım. Gerçek aşkın var olduğunu kanıtladın. Dünyanın en harika erkek arkadaşına mutlu yıllar!


Güzel aşk hikayemize bir bölüm daha ekleme zamanı. Bu aşk kalplerimizde sonsuza kadar yaşasın ve her yıl daha da güçlensin! Mutlu yıllar bebeğim!


Birbirimiz için sevgi ve şefkat dolu bir yıl daha yaşayalım. Yeni yılda daha çok sayıda yeni anılar yaşayacağız!


Benim için yeni yıl, seni sevmek için yeni yollar ve yeni nedenler bulmaktır. Ve bunu yapmaktan asla yorulmuyorum. Yeni Yılınız kutlu olsun!


Sen başıma gelen en iyi şeysin. Ve seneleere birlikte götürdüğüm en iyi şey sensin. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Gerçekleştirecek çok hayalim vardı ama bunların en büyüğüydün. Artık hayatımda sen varsın, daha fazlasını istemiyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Ona Yeni Yıl Aşk Mesajları

Seni mutlu etmek için her şeyi yaparım. Her santimini seviyorum ve gitmene asla izin vermeyeceğim. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Allah bizi birbirimiz için yaratmış, sensen daha iyisini bulamazdım. Bu yıl bize başarı ve sağlık getirsin. Seni seviyorum.


Aşkım, sadece sen bana böyle hissettirebilirsin. Önümüzdeki 365 gün içinde senin olmaktan mutluyum! Yeni Yılınız mutlu olsun!


Yeni yılda en büyük dileğim, seni güçlü bir şekilde kucaklamak ve aşkımızın sonsuza dek süreceğini hissetmek. Senin için mutlu yıllar diliyorum hayatım.

Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri
Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri

Seninle tanıştığımdan beri en iyi arkadaşım oldun. Bu yıl senin için en iyi arkadaşın olmak için elimden geleni yapacağım. Mutlu Yıllar aşkım!


Allah yollarımızı birleştirdi ve sen ve ben aşkımızın sonsuza dek sürmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu yıl ikimiz için çok güzel ve mutlu geçecek.


Bu yaşamda birbirimizi bulduğumuz için kesinlikle şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Senin varlığın olmadan hayatımı sürdüremem. Sonsuza kadar ve her zaman sadık kaldığınız için teşekkürler, mutlu yıllar.


Karanlık dolu hayatıma ışık getirdin ve varlığınla beni mutlu ettiğin için Allah’a sonsuza kadar minnettarım. Kesinlikle milyonda birsin bebeğim. Yeni Yılınız mutlu olsun.


Çok kısa bir sürede günlük hayatımın bir parçası oldun ve seni ne kadar sevdiğimi kelimelerle anlatamam. Mutlu yıllar ve her şeyi yoluna koyduğunuz için teşekkür ederim.


Saat bu gece 12’yi vurduğunda, seni öncekinden daha çok öpmek istiyorum, böylece eski yılın sonu harika ve yeni yılın  başlangıcı her zamankinden daha iyi olacak! Yeni Yılınız mutlu olsun.


En iyi arkadaşım için çok özel bir yeni yıl dileği. Umarım sana aşık olduğumu zaten biliyorsundur. İyi bir yeni yıl diliyorum;  Seni çok seviyorum.


Bu yeni yıl, arzu ettiğiniz tüm hedeflere ulaşmanızı ve kendinizi daha iyi hissetmenizi diliyorum. Allah seni korusun. Yeni Yılınız mutlu olsun.


Erkek Arkadaş İçin Mutlu Yıllar Mesajları

Beni nasıl eksiksiz hissettirdiğini ve her şeyi daha iyi hale getirmeni seviyorum. Mutlu Yıllar aşkım. Umarım harika bir tatil sezonu geçirirsiniz. Seni çok seviyorum tatlım.


Geçen Yılın mutlu ve hüzünlü zamanlarında bana sadık kaldığınız için teşekkür ederim. Önümüzdeki yıl ve ondan sonraki yıllar için de aynısının olmasını diliyorum. Mutlu Yıllar aşkım.


Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri
Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri

Hayatın gerçekten harika olduğunu sevginle anlamamı sağladın; Her şey için sana sonsuza kadar minnettarım. Umarım aşkımızı sonsuza kadar paylaşırız. Yeni Yılınız mutlu olsun.


Bu yeni yılda çok tebrikler aşkım, umarım önümüzdeki yıl çok özel anlar yaşayabiliriz ve dilerim önümüzdeki yıl da hepinize hayırlı olsun. Yeni Yılınız mutlu olsun.


Kollarına Uzanmak ve Kalp Atışlarını Dinlemek istiyorum, Bana Bu Dünyada Kalbi Sadece Benim İçin Atan Biri Varmış gibi Hissettiriyorsun, Seni Sevmekten Vazgeçemiyorum, Sana Mutlu Yıllar Diliyorum!


Yeni Yıla girerken, hayatınızın, varlığınızın hayatıma getirdiği mutluluk ve zevkle dolu olması için dua ettiğimi bilmenizi isterim.


İçimizdeki tutku ateşinin, Yeni Yılı sarsıcı bir yıl haline getirmek için sonuna kadar yanmasını diliyorum. Mutlu yıllar tatlım!


Bu Yeni Yıl için tek dileğim, aşkımızın hızla artması ve hiçbir engelle karşılaşmaması.


Yeni Yıl gelirken sevdiğim adamı öpmeyi hep hayal etmişimdir. Hayallerimi gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim.

Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri
Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri

Aşkım, tüm kalbimle, mutluluk dolu yeni bir yıl geçirmenizi diliyorum, tüm planlarımızın gerçekleşeceğini göreceksiniz. Seni seviyorum ve sana her gün sevgimi göstereceğim.


Gözlerin yaralarımı iyileştiriyor, gülüşün hastalıklarımı iyileştiriyor, dokunuşunuz moralimi canlandırıyor – ve Yeni Yılda mutlu olmak için tek ihtiyacım olan sensin


Gelmiş geçmiş en iyi Yeni Yıla hazır olun. Dünyanın tepesindeki partiye gidiyoruz. En azından seninle böyle hissedeceğim.


Beni olduğum gibi kabul eden ve içimdeki iyilikleri ortaya çıkarmak için çok çalışan kişiye Mutlu Yıllar. İlham verdiğiniz için teşekkürler. Sadece bu Yıl değil, gelecek yıllarda da her zaman aşkım olacaksın.


Aşkımızı daha güçlü kılmak ve ilişkimizi tamamen yaşamak için yeni bir yılımız var. Seni seviyorum ve yılların en iyisini diliyorum.


Gülümsemeye devam et, ağlamayı bırak. Gülmeyi bak, acıyı bırak. Neşeyi düşün, korkuyu unut. Neşeli ol Bu yeni bir yıl!


Gece yarısı, sevgimizi yaşamak için yılın 365 günü sizinle birlikte olmaktan çok mutlu olacağım. mutlu yıllar hayatım.


Mevsimler değişir; yıllar gelir ve gider ama sana olan aşkım büyümeyi asla bırakmaz Aşkın hayatımı aydınlattı ve Yeni Yılı yanımda sevğilimle kutlamaya bayılıyorum.


Öncelikle sizi bu dünyaya getirdiği ve ikinci olarak da hayatıma sevginizi getirdiği için Allah’a çok minnettarım. Bu yıl aşkımızı yaşamak için harika bir yıl olacak.


Tüm Yeni Yıl dileklerimi yerine getirdin! Bu yıl tek dileğim, önümüze çıkabilecek tüm engellerin üstesinden gelebilmemiz. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri
Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Dilekleri

Bu Yeni Yılda Allah’dan isteyebileceğim çok az şey var çünkü O bana mümkün olan en iyi hediyeyi gönderdi zaten. Sen!


12 ay daha Mutluluk, Zenginlik, Sağlık, Umut, Fırsatlar, Sevgi, Neşe ve Hayatın tüm Sıcaklıkları dileklerimizle, Mutlu Yıllar!


Sen yanımdayken başarabileceğimi biliyorum. Bana sevginizi verdiğiniz için teşekkürler ve yeni yılda birlikte çok mutlu olacağız.


Erkek Arkadaş İçin Komik Mutlu Yıllar Mesajları

Yeni bir yıl, erkek arkadaşımı yeni numaralarla kızdırmak için yeni fırsatlar demektir. Ha-ha. Sizi kızdırmak için yeni numaralar öğrenmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu Yıllar aşkım.


Hey bebeğim, Yeni Yıl için tüm kötü alışkanlıklarımı bırakacaktım, ama sonra senin pes edenleri sevmediğini hatırladım. Ben en iyisiyim, değil mi? Yeni Yılınız mutlu olsun.


Bu yıl, haftada en az 5 gün fitness bakım merkezini ziyaret etmenizi sağlayacağım. Evet, oyuncak ayıları severim ama kesinlikle ayı gibi bir erkek arkadaş istemiyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Bu yıl geçen yıla göre daha fazla para kazanmanızı dilerim ki daha fazla güzellik ürünleri satın alarak harcayabileyim. Mutlu yıllar sevgili kocam!


Bu yıl tüm sorunlarınız saçlarınız kadar hızlı yok olabilir. Önünüzde mutlu, sağlıklı ve unutulmaz bir yıl geçirmenizi dilerim. Mutlu yıllar canım!


2020 günleriniz kel kafanız kadar parlak olsun. Sevgili kocama harika bir yeni yıl diliyorum!


2020’de koca karnınız dışında hiçbir şey bizi ayıramaz. Sevgili kocam, spor salonuna gitme zamanın geldi. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Bu yeni yılda eşin hariç her şeyin yeni olmasını diliyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Bunca yıldır daha az sinir bozucu olmaya çalıştım ama işe yaramadı. Yani bu yıl kendim olmaya çalışacağım! Yeni Yılınız mutlu olsun!


Yeni Yılda, erkek arkadaşın yüzünden hayatının nasıl daha iyi ve mutlu olduğunu anlamaya çalış. Erkek arkadaşına hayatına her zamankinden daha fazla değer katacak güzel yeni yıl mesajları gönder. Sevgili erkek arkadaşına tatlı yeni yıl mesajları gönderebilir ve onu gün boyu gülümsetebilirsin. Harika bir yıla veda etmek ve yeni yıla hoş geldin demek çok önemlidir ve bu vesileyle sevdiklerinize olan sevginizi ve minnettarlığınızı itiraf ettiğinizde, kesinlikle her zamankinden daha özel hale gelecektir. Erkek arkadaşın, hayatındaki en özel kişilerden biri ve kesinlikle senin iyi ve kötü günlerinde yanında bulunmuş olan sevgili bir arkadaşın. Onu takdir edin ve harika bir yeni yıl dileğiyle onu sevdiğinizi söyleyin.

No Responses

Leave a Reply