Evlilik Yıldönümü Mesajları 2020

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik yıldönümü hayatının en özel günlerinden biridir. Karı koca arasında yaratılan sevgi bağı evlilik ile sonuçlarnmasını kutlamak için bir gün. Evlilik yıldönümünü yakında kutlamayı planlayan bir çifte yakınsanız, onlara bu özel gün için bazı özel kelimeler söylemeye hazır olmalısınız. Eşinize mutlu bir evlilik yıldönümü dilemek isteyen de olabilirsiniz! Çiftleri etkilemek için her zaman kutlama mesajlarını aklınızda tutmaya ihtiyacınız yoktur. İhtiyacınız olan tek şey bu sitedir. Sizin için, karı veya koca, çift veya arkadaş, eş veya ortakları, kız kardeşi veya erkek kardeşi, ebeveynleri veya sevdikleriniz için evlilik yıldönümü mesajlarını bu sitede bir araya getirdik.

Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

İkiniz birlikte yaşlandıkça paylaştığınız aşk güçlensin. Size birlikte ömür boyu mutluluklar dilerim. Mutlu evlilik yıldönümleri!

Bu gün hayatınıza sayısız sevinç getirsin. Hayatınızın gelecek yılları birbirini sevmek ve önemsemek için harcansın. Mutlu yıl dönümleri!

İkinize de bin yıllık mutlu bir evlilik hayatı diliyorum. Bu günün neşesi sonsuza dek ve son nefese kadar kalsın. Mutlu evlilik dönümleri!

Allah evliliğinizi uzun etsin, evlilik bağınızı daha güçlü kılsın ve sonsuza dek sürmesini sağlasın İkinize de mutlu bir yaşam diliyorum. Mutlu yıl dönümleri!

Birbirinizi sevin ve hayatınızın sonuna kadar birbirinize dikkat edin. Aranızdaki kutsal evlilik bağı her geçen gün daha da güçlensin ve daha romantik hale gelsin!

Bir kez daha, bir yıl geriye bakıp birlikte paylaştığınız tüm güzel anları düşünmenin zamanı geldi. İkinize de iyi dileklerimle!

Sadece iki iyi ve saf kalp böyle cennetsel bir birlik oluşturabilir. Evliliğiniz günler ve yıllar içinde büyümeye devam ederken paylaştığınız aşk kalbinizde büyümeye devam etsin!

Mutlu bir evli çift görmek kadar güzel bir şey yoktur. Her zaman yüzünüzdeki gülümseme ve gözlerinizdeki ışık eksik olmasın! Mutlu evlilik yıldönümleri!

Allah sizi korusun ve size hak ettiğiniz mutluluğun çok daha fazlasını versin. Mutlu yıllar diliyorum!

Bir yıldönümü temelde eşinizle yaşadığınız tüm iniş ve çıkışların bir hatırlatıcısıdır. Hayatınız boyunca birbirinize bayılın ve sevin! Mutlu evlilik yıldönümü.

İkinizin de hayatımızda olması bir nimetten başka bir şey değildir! Mutlu yıldönümleri canım! Sizlerle çok mutluyum. Yaklaşan evlilik yıldönümünüzü kutluyorum.

Tanık olduğumuz en romantik çiftlerden birini tebrik ediyoruz. Allah sizi korusun ve birbirinizden ayırmasın. Mutlu yıl dönümleri.

Mutlu evlilik yıldönüm diliyorum. Birlikte hayatınızın tadını sonuna kadar çıkarın. İkinizi birlikte görmek beni çok mutlu ediyor.

Bu çok özel gününüzde, tüm sıcak sevgimi size gönderiyorum. Umarım mutluluğunuz katlanarak artar.

Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik yıldönümünüz için en içten dileklerimle kutluyorum. Bu yıldönümü size yaşamınızda mutluluk, şans ve başarı getirsin. İyi günler ve iyi bir hayat geçirin. Gününüz kutlu olsun.

Umarım ikiniz birbirinizin ruh arkadaşı olduğunuzu anlarsınız. Tanışıp birbirinize evli kalmaya karar verdiğiniz için çok mutluyum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!

İkiniz birlikte sevgi dolu, hareketli yıllar paylaştınız. Size hayatınızda böyle bir yıl daha diliyorum. Mutlu evlilik yıldönümleri !

Eşler için evlilik yıl dönümü mesajları

Aynı çatı altında seninle birlikte olmak hayatımın en mutlu dönemi. Bunca yıl bana çok sevgi ve mutluluk verdin. Sana mutlu bir evlilik yıldönümü diliyorum canım!

Dünyadaki en tatlı, en güzel insanla evlendiğim gün. Bunca yıldan sonra, hala daha tatlı ve daha güzel olduğunuza inanamıyorum!

Beni sevdiğin, beni önemsediğin ve benimle kavga ettiğin için teşekkürler. Seninle aynı çatı altında olmaktan asla yorulmayacağım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Keşke seninle yaşımdan daha fazla evlilik yıldönümüne sahip olsaydım. Doğduğumdan beri seninle evli olmamam çok üzücü. Ama ölümüme kadar seninle evliliğimi kutlayacağım!

Seni hayatıma gönderdiği için Rabbime şükrediyorum. Sonsuza dek ellerimi tuttuğun için sana minnettarım. evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım! Seni seviyorum!

Sana olan aşkım seninle evlendiğim günden beri büyüyor. Yani, evlilik yıldönümümüz olduğunu söylediğimde, sana olan sevgim bir seviye daha yükseliyor!

İnsanlar her türlü şeyi başarırlar. Bazıları başarıya, bazıları paraya ulaşır. Ama benim başarım bir sevgili kazandım ve onu sonsuza dek kendime bağladım. Evliliğimiz kutlu olsun canım!

Senin için yapılmasaydım, asla doğmazdım. Ve seninle evli olmasaydım, asla mutlu olmazdım. Bunca yıl benimle olduğun için teşekkürler!

Çiftler için Evlilik Yıldönümü Mesajları

 Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Sizi bir arada görmek, her zaman mutlu ve gülümsemek mutlu evliliğin hala var olduğunu fark etmemi sağlıyor. Allah sizi birbirinize vererek her ikinizi de kutsadı. Mutlu yıl dönümleri!

Mutlu bir evlilik sadece insanlara olmaz, aynı zamanda mutlu bir evlilik yapmak zorundadır. Bu kadar uzun süre çalışmasını sağladığınız için ikinizi de tebrik ediyoruz. Mutlu yıl dönümleri!

Evliliğin gördüğüm en güzel bağlardan biri. Siz bu kadar güçlü hale getirdiğiniz için büyük bir takdiri hak ediyorsunuz. mutlu yıl dönümleri!

Siz ikiniz yıllar boyunca bu evliliğe öyle bir güç verdiniz ki, bu dünyada hiçbir şey onu şimdi kıramaz. Her ikiniz için de mutlu yıllar!

Birlikte geçirdiğiniz yılların sayısı, evliliğiniz hakkında söyleyebileceğimizden daha fazlasını anlatır. Siz ikiniz inanılmaz bir harikasınız. Mutlu yıl dönümleri!

Mumlar ya da ışıklarla ilgili değil, birbirinize her baktığınızda tutuşan gözlerinizdeki aşk kıvılcımı ile ilgili. Mutlu yıl dönümleri!

Bugünlerde evlilik yapmak zor. Ama siz ikiniz, gerçek aşkın herhangi bir engel bilmediğini bir kez daha kanıtladınız. Mutlu yıl dönümleri!

Birlikte geçirdiğiniz yıllar sadece bir şey söylüyor, yani ikiniz de gerçekten ve sadece birbiriniz için yaratılmışsınız. mutlu yıl dönümleri!

Bir gün birisi için mükemmel bir hayat arkadaşı olacağınızı biliyordum. Mutlu bir evliliği bir yıl daha tamamladığınız için tebrikler. Mutlu yıl dönümleri!

Evliliğiniz, bir evliliği mutlu ve kalıcı kılmak için paraya ihtiyacınız olmadığını kanıtlar; sadece gerçekten ve koşulsuz sevmeyi bilmeniz gerekir. Mutlu yıl dönümleri!

Evlilik Yıldönümü Mesajları

 Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Birlikte uzun yıllar hayatta kaldın, ama gözlerindeki sevginin kıvılcımı değişmedi. Mutlu yıl dönümleri!

Tüm bu yıllar boyunca tüm iyi ve kötü zamanlarda birbirinizin yanında durdunuz. Bir yıl daha evli hayatınızı başarıyla geçirdiğiniz için tebrikler. Mutlu yıllar!

Kalbinizde düşünülemez olan bir sevgi var. Evliliğiniz uzun yıllar boyunca iyi çalıştı çünkü sevginiz bir türdü. Mutlu yıl dönümleri!

Sizi birlikte mutlu bir çift olarak görmek her zaman şaşırtıcı. Böyle gerçek aşk günümüzde bulmak için çok nadirdir. Harika bir evlilik yıldönümü dileğiyle!

Birçok çiftin gıpta ettiği yıllar boyunca birlikte geçirdiniz. Size mutlu evlilik yıldönümleri dilerim. Her zaman olduğu gibi sonsuza dek mutlu ve neşeli kalın!

Dünyaya, iki insan birbirini gerçekten sevdiğinde, hiçbir şeyin paylaştıkları bağı zayıflatamayacağını gösterdiniz. Bu özel fırsatta size en iyi dileklerimle!

 Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Mutluluğun görülemediğini söyleyen kişi yanlıştı. Size bakarken, herkes paylaştığınız mutluluk haznesini görebilir. Size sonsuz bir evlilik hayatı diliyorum.

Allah sizi gerçekten sadece ikiniz için yaratmış Ve seni dünyaya mutlu bir evliliğin nasıl göründüğünü göstermek için bir araya getirmiş. Sizin için en içten dileklerimle!

İkinizin bir yıl daha tatlı evli hayat geçirdiğiniz için gerçekten çok mutluyum. Birbiriniz için sahip olduğunuz sevgi ve sevgi önümüzdeki yıllarda büyümeye devam etsin!

Sizi birlikte gördüğümde, mutsuz bir evlilik olarak bir şey olup olmadığını gerçekten merak ediyorum. Çünkü beni evliliklerin sadece mutlu, tatlı ve neşeli olabileceğine inandırdın!

Kadınlar için Evlilik Yıldönümü Mesajları

Seni ilk gördüğüm anda sana aşık oldum. Benimle evlendiğin ve tüm bu yıllar boyunca sürdüğün için teşekkürler. Mutlu yıldönümleri aşkım! Sonsuza kadar sürmesini sağlayacağız!

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Senin gibi bir eşe sahip olmak benim için çok şey ifade ediyor. Senin sayende hayatım çok huzurlu ve eğlenceli. Beni hiç bırakmadığın için teşekkürler. Mutlu yıl dönümleri!

Bu gün, dünyadaki en güzel kadınla evlendim. Mutlu yıldönümleri canım. Sen benim hayatımda çok değerli bir mücevhersin.

Sana olan aşkım asla solmayacak. Seni o yıllar boyunca sevdim ve seni son nefesime kadar seveceğim. Mutlu yıldönümleri aşkım!

Sana baktığımda, bu dünyanın tüm olumsuzluklarını unutuyorum. Gülüşün sana tekrar tekrar aşık olmamı sağlıyor. Mutlu yıl dönümleri!

Beni sevme ve aileme bakma şekli düşünülemez. Sadece güzel görünen bir kadın değil, aynı zamanda güzel bir kalbe sahip bir kadınsınız. Mutlu yıl dönümleri!

Kardeşler için Evlilik Yıldönümü Mesajları

Bugün sizin için çok mutlu hissediyorum. Yüce teşekkürler kardeşimi mükemmel eş ve mutlu evlilik ile kutsadı. Mutlu yıllar!

Son nefesinize kadar mutlu ve üretken evliliğin tadını çıkarabilirsiniz. Bugün tüm sevinç senin olsun. Mutlu yıldönümleri kardeşim!

 Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Paylaştığınız aşk her yıl ilerlemeye devam etsin. Önümüzdeki yıllarda evli hayatınız her şeye kadir lütufla dolu olsun. Mutlu yıl dönümleri!

Yüzündeki gülümseme sonsuza dek her zaman orada olsun. Birbirinize sevgi ve özenle dolu sonsuz bir evlilik diliyorum. Mutlu evlilik yıldönümü!

Evliliği mutlu etmek için her iki taraftan da çok çaba sarf etmek gerekir. Bugün mutlu evli bir hayat yaşadığınızı gördüğümde gerçekten mutlu hissediyorum. Mutlu yıllar!

Evliliğiniz birbirinize sevgi, güven ve şefkatle mübarek olsun. Hayatınızın son günlerine kadar ölümsüz, koşulsuz sevginizin meyvelerinden keyif alsın.

Kocanız için bir nimetsiniz. Böyle mutlu bir kutlama yaptığınız için tebrikler. Bizi gururlandırdığınız için teşekkür ederiz. Mutlu yıldönümleri kardeş!

Bir evliliği nasıl mutlu ve uzun ömürlü yapacağımızı bize gösteren bir yıl daha sizi tebrik ediyoruz. Sen bir ilham kaynağısın! Mutlu yıl dönümleri!

Size ve kocanıza çok huzurlu ve romantik bir evli hayat diliyorum. Gerçek sevgiyle insanların imkansızı yapabileceğini açıkça belirttiniz. Mutlu yıl dönümleri!

 Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Mutluluğun görülemediğini söyleyenler, ikinize bakmalı. Birlikte çok mükemmel ve mutlu görünüyorsun. mutlu yıldönümleri sevgili kardeşim!

Ne zaman senin yanında kocanla neşeli ve gülümsediğimi görürsem, bu beni mutlu eder. Sadece bu mutluluğun sonsuza dek seninle kalmasını istiyorum. Mutlu yıl dönümleri!

Sevgiler, hayatımda gördüğüm en güzel ve romantik evlilik. Bu gün, size birbirinize daha uzun yıllar sevgi ve şefkat diliyorum. Mutlu yıl dönümleri!

Komik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik yıldönümleri, herkesin önünde normal davranmanız gerektiğinde çok mutlu olduğunuzu düşünürler. Ama gerçekte, birbirinizi öldürmek istiyorsunuz! Mutlu yıl dönümleri!

Bunca yıldan sonra bile birbirinizden yorulmadığınızı görmek gerçekten harika. Ama umarım bu şekilde görülüyormuş gibi davranmazsın! Bu arada tebrikler!

Evliliğin benim kadar bükülmüş olduğunu biliyorum. Ama tebrikler! Birlikte gerçekten iyi yıllar geçirdiniz. Şimdi kendinizi bundan çıkarın!

Bu gün özgürlüğünüzü kaybettiniz ve bir parti atarak kutluyor musunuz? İşte bu yıllarca evli olmanın sizi yarattığı şey; zihinsel engelli bir birey!

 Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik yıldönümü olarak adlandırabilir ve dilediğiniz gibi kutlayabilirsiniz, ama sadece mutluyum çünkü arkadaşım yaşıyor! Tebrikler!

Allah size böyle güzel bir eş vererek çirkin yüzünüzü gerçekten telafi etti. Birlikte mutlu bir evlilik geçirdiğinize sevindim. Güven bana, bende var! Tebrikler!

O kadar şanslıyım ki birbirimizi o kadar çok seven iki güzel insan tarafından yetiştirildim ki, bir an bile birbirlerinin gitmesine izin vermediler! En iyi dileklerimle!

Bana sevgi ve şefkatin gerçek anlamını öğrettin. Birbiriniz için harika ortaklar oldunuz ve benim için harika ebeveynler oldunuz! Tebrikler!

Kalbiniz daima aşık olduğunuzda olduğu kadar şefkatli ve tutkulu olsun. Allah ikinizi birbirinizden ayırmasın, mutlu yıldönümleri.

Umarım sevginiz zamanla büyümeye devam eder ve her zamankinden daha güçlü hale gelir. Birbirinizle mutlu bir hayat geçirin. Mutlu evlilik yıldönümü.

Sevgili oğlum ve gelinim, günün birçok mutlu dönüşü! Siz ikiniz birbirinizi tamamlayın ve birbirinizdeki en iyiyi ortaya çıkarın. Allah sizi korusun, mutlu evlilik yıldönümleri.

Mutlu evli bir çiftin nasıl olacağına bir örnek verdiğiniz için teşekkür ederiz. Siz beni duygusallaştırıyorsunuz. Mutlu evlilik yıldönümleri dilerim. Allah sizi korusun.

Size birçok nimet ve en iyi dileklerimle. Birlikte büyümeye ve birbirinizi mutlu etmeye devam etsin. Umarım her zaman sizin lehinize çalışır. Mutlu yıl dönümleri.

Kızlar için Evlilik yıldönümü mesajları

 Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Sevgili kızım ve gelinim, hayatımı tüm güzel anlarla doldurduğunuz için teşekkür ederim. Rab sizi kutsasın ve kendinizin daha iyi bir versiyonu olmanıza yardım etsin. Seni seviyorum.

Evlilik yıldönümünüz için tebrikler, sevgili kızı ve damadı. Umarım siz parlarsınız ve birbirlerine neşe getirirsiniz. Birlikte mutlu bir hayat geçirin.

Mutlu yıl dönümleri! Bu gün her zaman büyük ortaklığınızın tanığı olsun ve destansı sevginizin anıtı olsun. Birlikte harika bir hayat geçirin.

Bu özel günde size bol bol nimetler gönderiyorum ve birlikte müreffeh ve sağlıklı bir yaşam için Rab’be dua ediyorum. Birlikte iyi vakit geçirin.

Her zaman birbirinizin elini tuttuğunuz ve asla bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Allah sizi her zaman korusun, Mutlu Evlilik Yıldönümü.

Her yıldönümünü kutlamak için bir dönüm noktası olduğunu daima unutmayın. Umarım sizler mutlu evlilik yıldönümleri için orada olmaya devam edersiniz. Seni seviyorum.


İyi ve kötü zamanlar boyunca 25 yıl birbirimizle kalmak bizim için zor olabilir. Ama senin gibi iki sevgi dolu ruh her zaman sonsuza dek yapabilir! 25. Yılınız Kutlu Olsun!

 Evlilik Yıldönümü Mesajları
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Birlikte 30 yıl geçiren bir çift çok yakın olmak harika bir deneyim. Bu özel günde hayatınıza Allah size bol bol sağlık ve sıhhat versin.

Sahte insanlarla, sahte duygularla ve sahte ilişkilerle dolu bu dünyada, gerçek olan tek şey birbirinize olan sevginizdir. Mutlu bir şekilde evli olmanızın 20 yılı bunu çok iyi kanıtladı!

Gerçek aşk asla kaybolmaz. Bir gün veya on yıl boyunca, gerçek sevenler her zaman diğerlerinden daha parlak olacaklar. 10. evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!

Gerçek aşk iki gerçek ruh arasında paylaşıldığında, bir mucize gerçekleşir. 50 yıllık beraberlik, göksel bir mucizeden başka bir şey değildir! 50. Yılınız Kutlu Olsun!

Başarılı bir evlilik yıllar tarafından tanımlanmaz, ancak mutlulukla kalplere getirir. Bu mutluluk evliliğinizin en iyi arkadaşı olsun! 10. yıl dönümü kutlu olsun!

Evlilik yıldönümü, eşinize, arkadaşınıza veya bir evliliğe katkılarından dolayı size sevdiğiniz herkese hayran olmak için mükemmel bir fırsattır. Aynı zamanda birlikte yarattığınız ve birlikte yaşadığınız mutlu anıları kutlamak için bir gün. Evlilik yıldönümü beraberlik kutlaması ve sevgi ve şefkat yolculuğunun kutlamasıdır. Evlilik yıldönümü dilekleri ve mesajları, sevdiklerinizi bir evliliğe katkılarından dolayı takdir etmek için mükemmel ifadelerdir. Evlilik yıldönümünü bu güzel istek ve mesajları kullanarak hayranlıkla izleyerek özel kılın.

Leave a Reply