Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları 2020

Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları

Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri : Sevdiklerimizin doğum günlerini unutmak çok olağan bir durumdur. Bu hayat bizi o kadar meşgul ediyor ki, özel tarihleri ​​ve olayları hatırlamak yerine, kendimiz için bile çok önemli olan tarihleri zar zor hatırlıyoruz. Bu durumda çok sevdiğimiz birisinin doğum gününü unutmuş kaçırmış olabiliriz . Arkadaşlarımız, erkek kardeşlerimiz, kız kardeşlerimiz veya hayat arkadaşlarımız, doğum günlerinde ilk kutlamayı bizim yapmamızı beklerler. Bunu yapamadığımızda üzülebilirler. Bu gibi durumlarda, gecikmiş doğum günü dilekleri onları tamamen unutmadığımızı ispat etmek açısında harika olabilir. İşte arkadaşlarınız, kocanız, eşiniz, kardeşleriniz ve kız kardeşleriniz için size gecikmiş doğum günü dilekleri. Yakın zamanda sevdiklerinizin doğum günlerini unuttuysanız, bunları deneyebilirsiniz.

Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları
Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları

Gecikmiş Doğum Günü Mesajları

Keşke doğum günün kutlu olsun demek için doğru zamana geri dönmek için saati geri alabilsem. Ama beni affedeceğini biliyorum. İyi ki doğdun canım!

Bu doğum günü kutlaması geç olsa da, size her zaman her şeyin en iyisini dilemek için asla geç değildir.

Geç ama kesinlikle candan; Kalbimin en derin kısmından, hayatınızın daima sevinç, sevgi ve mutlulukla dolu olmasını diliyorum! Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Bana yakın tuttuğum her şeysin. Doğum gününü unutmuş olabilirim ama sana olan aşkım her zaman kalbimin derinliklerinde. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

En büyük sürpriz her zaman en son yapılandır. Sizin doğum gününüzü en son kutlamam tamamen kasıtlıydı. Sadece sana bir sürpriz yapmak istedim. Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Zamanında mutlu yıllar dilemek artık çok yaygın. Bu yüzden doğum gününü biraz geç kutlamaya karar verdim. Umarım harika bir doğum günü geçirmişsindir!

Biraz geç kaldığımı biliyorum ama bu seni daha az sevdiğim anlamına gelmiyor. Gecikme için özür dilerim; Umarım harika bir gün geçirmişsindir!

Facebook’ta her gün bildirimleri kontrol ediyorum, ancak Facebook’un bile doğum gününü hatırlatmadığını gördüğümde şok oldum.

Benim için çok özelsin ve umarım o gün müthiş eğlenmişsindir. Biraz geç kaldığımı biliyorum, ama sana mutlu bir gecikmiş doğum günü diliyorum.

Doğum gününü geç kutladığım için çok üzgünüm, ama lütfen seni düşündüğümü ve sana her şeyin en iyisini dilediğimi bil.

Çok aptalım doğum gününü unuttum. Gerçekten yaptığıma inanamıyorum.

Kafa unutuyor – ama kalp hatırlıyor. Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

İster zamanında ister geç olsun, size mutlu bir doğum günü dilemek her zaman beni iyi hissettirir. Mutlu yıllar

Geç kaldığımı biliyorum, ama yine de muhteşem doğum gününü geçirdiğine inanıyorum.

Doğum gününü kutlarken biraz geç kaldığımı biliyorum. Nedeni çok hızlı bir yaşam sürmen ve benim senin hızına yetişememiş olmamdır

Biraz geç olsa da, Tebriklerim yüzünüze bolca mutluluk getirecektir. Geçmiş doğum günün kutlu olsun..

Bu gecikmiş doğum günü, hayatınızın her gününün huzurlu hale gelmesini ve en çok hak ettiğiniz bolca neşe ile dolmaya devam etmesini diliyorum.

Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları
Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları

Umarım doğum gününüzü mükemmel bir şekilde kutlamışsınızdır. Geç kutladığım için özür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. çok üzgünüm.

Bu sefer doğum gününüzü kaçırdığım için gerçekten üzgünüm. Ama gelecek yıl senin için telafi edeceğime söz veriyorum. Umarım harika bir doğum günü geçirmişsindir!

Bin mazeret bulabilirdim, ama sadece suçu kabul etmeye karar verdim. Bana nasıl telafi edeceğimi söyle! Doğum günün kutlu olsun!

Doğum günün kutlu olsun diyen bir arkadaş, hiç iyi bir arkadaş değil. Geçmiş doğum günün kutlu olsun! Benim gibi bir arkadaşın olduğu için mutlu olmalısın!

En büyük sürpriz her zaman sonuncudur. Doğum gününü zamanında kutluyamamam tamamen kasıtlıydı. Sadece sana bir sürpriz vermek istedim. Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Ben senin doğum gününü zamanında kutluyorum ama sen Her zaman benden bir adım önde oluyorsun. Bu benim hatam değil. Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

İnsanları etkilemek için her zaman farklı yollar bulmaya çalışırım. Bu sefer mutlu yıllar dilemek için geç kalmayı tercih ettim. Eminim etkilenmiştirsin!

Zamanında doğum gününü kutlamak çok yaygındır. Bu yüzden biraz geç kalmaya karar verdim. Umarım harika bir doğum günü geçirmişsindir!

Sana mutlu yıllar dilememi beklemeden önce geçen yıldan daha yaşlı görünmelisin. Bunun senin doğum günün olduğunu nasıl bilebilirim?

Mutlu doğum günün kutlu olsun canım. Hayat bugünlerde çok meşgul ve her zamanki gibi unutkanım. Umarım arkadaşlarınız ve ailenizle çok eğlenirsiniz!

Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları
Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları

Yaşlandığınıza inanmak için biraz zamanım var. Ama sonra senin de bilge olduğunu düşündüm! Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Aslında doğum gününü unutmadım; sadece özelliğinizi kutlamayı hak ediyorsunuz; gün birden fazla kez. Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Umarım arkadaşların ve ailenle komik bir doğum günü geçirmişsindir. Önümüzdeki yıl için en iyisi!

Bu selamlama size biraz geç gelmesine rağmen, sevgi, pozitiflik ve iyi dileklerle doludur. Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Biraz geç kalmak istiyorum, ama bu seni daha az sevdiğim anlamına gelmiyor. Gecikme için özür dilerim; Umarım harika bir gün geçirmişsindir!

Geç ama kesinlikle sahte değil; Kalbimin en derin kısmından, hayatınızın daima sevinç, sevgi ve mutlulukla dolu olmasını diliyorum! Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Komik Geç Doğum Günü Dilekleri

Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları
Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları

Doğum gününüz benim için lezzetli kek yemekten daha önemli bir şey olsaydı, size tam zamanında dilemek isterdim. Neyse, gecikmiş doğum günün kutlu olsun arkadaşım!

Sana geç doğum günü diliyorum, çünkü bunun seni daha genç hissettireceğini düşünüyorum. Sana çok önem veriyorum. İyi ki doğdun!

Geç doğum günü dilemek önemli değil. Her günü doğum gününüz gibi kutlamak istiyorum. Benim için çok özelsin. Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Geç doğum günü dileği, bu özel günü unuttuğum anlamına gelmez. Bu sana bir sürpriz vermek istediğim anlamına geliyor. İyi ki doğdun!

Doğum gününüzü kaçırmadım. Her zamanki gibi şık bir şekilde geç kaldım.

Üzgünüm sana mutlu yıllar dilerim. Son zamanlarda, güneş takviminden daha bir ay takviminde yaşıyorum.

Hızlı şeritte hayat yaşıyorsun ama biraz daha yavaş hareket ediyorum. Bu yüzden doğum gününü kutlarken biraz arkandayım.

Kalemin mürekkebi bitti, aklım “düşün” ün dışındaydı. Doğum günün kutlu olsun.

Umarım ki harika bir doğum günü geçirdin. Doğum gününde pasta yemeyi özledim, bu yüzden bugün telafi etmek için en az iki tatlı yemeyi planlıyorum.

Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları
Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları

İnsanlara en az 11 ay önceden Mutlu Yıllar diliyorum, bu yüzden geçen yılki mesajım bu doğum gününü kutlamak içindi. Neyse, yine mutlu yıllar.

Doğum gününü biraz daha uzatmak için beklemek istedim. Sadece bir gün ise oruç tutuyorlar. Genişletilmiş doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününüzde birçok şeyle kutsanmış olduğunuz açıktır. Ne yazık ki, benden dakik bir doğum günü mesajı onlardan biri değildi. Umarım muhteşem bir gün geçirmişsindir!

Size doğum gününüzde bir doğum günü kutlaması gönderebilirdim ve Google’ı başlatabilirdim, ama yapmadım. Google’dan memnun kaldınız, neden mutlu yıllar dilerim diye biraz tereddüt etmekten mutluluk duymuyorsunuz!

Arkadaş için Geç Doğum Günü Dilekleri

Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları
Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları

Bu özel günü unutmuş olduğum için gerçekten üzgünüm. Ama senin her zaman benim için en özel kişi olduğunu bilmeni istiyorum. Gecikmiş doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Bu özel vesileyle size hayattaki tüm mutluluğu diliyorum. Biliyorum biraz geç ama iyi bir arkadaş her zaman anlar. Doğum günün kutlu olsun sevgili arkadaşım!

Umarım doğum gününde gerçekten iyi vakit geçirmişsindir. Bu sefer orada olmadığım için üzgünüm. Ama gelecek yıl, size mutlu yıllar dileyen ilk kişi olacağım söz veriyorum!

Allah hayatınızı sevinçsiz sınırlarla doldursun ve tüm hayalleriniz mümkün olan en kısa sürede gerçekleşsin. Size gecikmiş bir doğum günü diliyorum arkadaşım!

Ne kadar eğlenceli olabileceğinizi bilerek, partinin hala devam ettiğini ve doğum gününüze geç kalmadığımı varsayıyorum. Eğlenmeye devam edin.

Yaşlandığınıza inanmak zor. Bu yüzden size mutlu yıllar diliyorum.

Geçen gün bir doğum günü geçirmişsin gibi geliyor. Oh evet, Üzgünüm, geç kaldım. Gecikmiş doğum günün kutlu olsun!

Kardeş ya da kız kardeşi için geçmiş doğum günü dilekleri

Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları
Gecikmiş Doğum Günü Dilekleri ve Mesajları

Senin gibi bir erkek kardeşe sahip olmak bir nimettir. Ama bu özel gününüzü unutmak bir suçtur. Üzgünüm kardeşim. Gecikmiş doğum günün kutlu olsun!

Günümüzde zaman bir roket gibi uçuyor. Doğum gününüzün geçtiğini neredeyse hiç hatırlamıyordum. Her neyse, size gecikmiş bir doğum günü diliyorum & hediyelerinizi hemen gönderiyorum!

Dün bir şey mi kaçırdım? Sanırım kız kardeşimin / erkek kardeşimin doğum günü. Sana her şeye geç kaldığım gibi doğum günün kutlu olsun diliyorum. Allah seni korusun!

Üzgün ​​olduğunu biliyorum, ama bana güven; benden en iyi doğum günü hediyesine sahip olacaksın. Şimdi gülümse ve ben gelene kadar bekle! Doğum günün kutlu olsun sevgili kız kardeş / erkek kardeş!

Eğer doğumda bir iki gün gecikmiş olsaydın, bu senin ilk doğum günü mesajın olabilirdi. İyi ki doğdun!

Sevgililer için komik doğum günü mesajları

Eminim benden doğum günü tebriklerini zamanında beklemiyordunuz ve sizi hayal kırıklığına uğratmaktan nefret ettiğimi biliyorsunuz!

Üzgünüm doğum gününüzü unuttum. Bu ne kadar garip? Bana sadece yılda bir kez oluyor. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün olduğunu biliyordum, ama sana mesaj göndermedim çünkü son birkaç ay içinde kendinle çok meşgulsün. Geçmiş doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününüz geçmiş olabilir ama bu dünyada olduğunuz mutluluk her zaman kalacaktır. Geçmiş doğum günün kutlu olsun.

Romantik Geç Doğum Günü Dilekleri

Son doğum gününden beri çok değiştiğini sanmıyorum. Geçen sene olduğu kadar genç ve güzelsin. Bu yıl doğum gününü unutmamın nedeni bu? Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Seninle, hayatım bir hayal. Rüya dünyasında yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Ve ben hayal ederken geçen gün senin doğum günün olduğunu zar zor fark ettim! Affet beni tatlım.  Gecikmiş doğum günün kutlu olsun!

Hayatımdaki en önemli kişinin doğum gününü kaçırdığım için hiçbir mazeret göstermeyeceğim. Doğum gününüzü unuttuğum için üzgünüm. Sen her zaman benim özel olanım olacaksın. Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Suçluyum doğum gününü unuttuğumu itiraf ediyorum. Beni af et ve sana verdiğim kaybı telafi etmeme izin ver. Hayatındaki en iyi doğum günü hediyesine sahip olacaksın!

Çift öpücük ve çift kucaklama, size mutlu yıllar dilemek için geç kalmayı telafi etmek için bonus hediyenizdir.

Benim gibi insanlara her zaman nasıl özel olduğunuzu kanıtlamak için doğum gününüzü kasıtlı olarak geç kutladım. Nice uzun ve sağlıklı yıllar dilerim.

Doğum gününüzü unuttuğum için çok üzgünüm, Tüm sevgimle size gönderdiğim kutlamamı lütfen kabul edin.  Biliyorum ki doğum gününüz inanılmazdı, tıpkı sizin gibi.

Doğum günleri özel günlerdir, ancak sen her gün özelsiniz. Geçmiş doğum günün kutlu olsun. Umarım doğum günün harika geçmiştir!

İşte size özel bir gün diliyorum benim gibi. kutlamamın geç olduğunu biliyorum ama bu seni unuttum manasına gelmez. İyi ki doğdun canım!

Doğum gününüzü gerçekten unutmadım, sadece birden fazla hakettiğinizi düşündüm. Geçmiş doğum günün kutlu olsun!

Doğum gününü kaçırdığınız için size karşı kırgınsa geç doğum günü mesajlarını deneyin. Bu gecikmiş doğum günü mesajları o kadar iyidir ki kalplerini her zaman eritebilirsiniz.

Leave a Reply