Kadınlar için Üzgünüm mesajlar 2020

Kadınlar için Üzgünüm mesajları

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar :  Evli bir çiftin bile yanlış anlama, kavga veya tartışmalardan muaf olmamaları ilişkide birçok engel vardır. Büyükannemden, evli bir çift arasında biraz kavga etmenin ilişkilerini tatlandırdığını öğrenmiştim. Ama küçük şeylerin büyük bir sorun olmasına izin vermeyin, bu yüzden senin hatan olsa da olmasa da üzgünüm diyebilmek daha iyidir. Eğer böyle bir durumda iseniz o zaman özür için seçilen ve kesinlikle onu sakinleştirmek için karınızla paylaşabilecegğiniz anlamlı mesajları sizin için derledik .

Eş için Romantik Üzgünüm Mesajları

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar
Kadınlar için Üzgünüm mesajlar

Tatlı ve sevimli eşime, tüm kalbimle söylüyorum üzgünüm bebeğim! kontrolümü kaybettim ve sana çok kötü sözler söyledim. Ama şimdi bunun için gerçekten çok üzgünüm. Lütfen affet beni, aşkım!

Yanıldığımı anlamam çok zaman aldı. Bebeğim, seni incittiğim için özür dilerim!

Kesinlikle haklıydın ve ben de gururuma engel olamadım. Sana davranış şeklim için üzgünüm. Bunu hak etmedin. Beni affet seni seviyorum.

Değerli kalbiniz, içine fırlattığım öfke oklarıyla kırıldı. Dua ediyorum ki, bunu düzeltmeme ve iyileştirmeme izin verilsin, çünkü sen değerli bir hazinesin.

Çok üzgünüm tatlım. Seni çok özledim. Lütfen Beni Affet, Aramanı bekleyeceğim. Sesini duymam lazım.

Elim ellerini tutma hissini özlüyor. Gözlerimin sensiz bakacak güzel hiçbir şeyi yok. Kulaklarım senin tatlı sesinle dolmayı bekliyor. Kalbim sadece senin bağışlanmanı umduğu için atıyor.

Sana yanlış davrandığım için üzgünüm. Seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun. Lütfen tekrar bana dön.

Bu acımasız dünyada sensiz hayatta kalamam. Lütfen beni bırakma. Herşey için özür dilerim.

Söz veriyorum seni ağlatan her sebebi yok edeceğim. Lütfen bu sefer beni affet. Özür dilerim.

Seni sonsuza dek mutlu edeceğime söz veriyorum. Yaptığım tüm yanlış işler için özür dilerim. Seni seviyorum.

Merhaba aşkım. Aptallığım için üzgünüm demek istiyorum. Kızma, lütfen beni affet. Seni en kısa zamanda görmek istiyorum.

Sevgili, aptalca sözlerim için senden özür dilemek istiyorum. Seni incitmek istemedim çünkü seni çok seviyorum. Umarım beni anlarsın.

Lütfen, bana bir şans daha ver canım. Sen benim hayatımdaki en iyi şeysin. Sen benim gün ışığımsın. Beni affet!

Bebeğim, yanılmışım ve aptal gibi davranıyordum ama beni sevdiğini biliyorum. Bunun için çok üzgünüm. Seni görmek istiyorum aşkım.

Sensiz çok mutsuzum canım. Sana sarılmak ve seni öpmek istiyorum. Umarım beni affedersin. Seni seviyorum!

Sana olan sevgimin ne kadar güçlü olduğunu biliyor musun? Sana zarar verdiğim için bwen bir aptalım. Umarım beni her zamanki gibi seversin.

Aşkım seni çok seviyorum. Hatalarım için gerçekten üzgünüm. Umarım yakında görüşürüz.

Hayatımdaki tek kadın sensin. Birisinin bunu değiştirmesini istemiyorum. Lütfen, bana kızma.

Üzgünüm sana istediğin gibi çiçek almadım ya da sana yeterince dikkat etmedim biliyorum hala benim için bir şey hissediyorsun, gözlerinde görüyorum, çünkü hala parıldıyorlar, ama aynı zamanda seni gerçekten kırdığımı da görüyorum … Üzgünüm

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar
Kadınlar için Üzgünüm mesajlar

Bana en çok ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmadığım için üzgünüm, seni üzdüğüm için üzgünüm hatta ağlattığım için üzgünüm, senin için bir hayal kırıklığı olduğum için üzgünüm, yakın olmadığım için üzgünüm, Yaptığım tüm hatalar için özür dilerim…

Aptal davranışım için senden özür dilemek istiyorum canım. Bir daha tekrarlanmayacak. Söz veriyorum!

Yüzünüzün güzelliği ve kalbinizin nezaketi, düşüncelerimi gündüz, hayallerimi gece dolduruyor. Seni özledim. Beni Affet lütfen.

Sevgili canım! Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyor musun? Seni her şeyden çok seviyorum. O zaman bir hata yapmıştım. Bunun için çok üzgünüm. Lütfen benimle konuş!

Uzun zamandır tam bir aptal oldum. Ne yaptığımın farkında değilim ve her şeyden pişmanım. Sevgi dolu kollarıma geri dönmeni ve bunların hiçbiri olmamış gibi davranmanı diliyorum. Seni seviyorum ve üzgünüm.

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar

Hissetmene neden olduğum acı için çok özür diliyorum. Lütfen beni affet ve yaralı kalbini iyileştirmeme izin ver.

Kaybedene kadar sahip olduklarınızın kıymetini bilemezsiniz derlerdi. Ve şimdi bunun doğru olduğunu anladım, yokluğun beni deli ediyor ve artık dayanamıyorum. Lütfen yaptığım her şey için beni affet ve bana geri dön. Seni seviyorum.

Sonunda doğruları gördüm ve sana yaptıklarımın ne kadar yanlış olduğumu anladım. Sana verdiğim tüm acılar için çok üzgünüm. Lütfen beni affet

Seni tekrar mutlu görmekten başka istediğim bir şey yok. Canını acıttığım için üzgünüm. beni af edebilecekmisin?

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar
Kadınlar için Üzgünüm mesajlar

Hepimiz hata yaparız, bazıları büyük hatalardır bazıları küçüktür. Ama hatalarımızın bizim tecrübelerimizi arttırdığını düşünmüyorum. Lütfen, yaşadığımız tüm güzel şeyleri hatırla ve gelecekte neler yaşayacağımızı hayal et. Ve bunu yaptığınızda, lütfen kararını yeniden düşün ve yaptığım her şey için beni affet. Seni seviyorum.

Lütfen aptalca ve duyarsız sözlerimi ve yaptıklarımı affet, değişmeme ve gerçekten hak ettiğin türden bir insan olmam için bir fırsat daha ver.

Yanlış olduğumu fark etmem çok zaman aldı. Bebeğim, seni incittiğim için özür dilerim!

Kesinlikle haklıydın. Gururumun önüne geçmesine izin verdim. Sana bu şekilde davrandığım için üzgünüm. Bunu hak etmedin.

Yaptığım işten sürekli ve derinden utanıyorum. Umarım nasıl değiştiğimi göstermeme izin verirsin. Üzgünüm!

Bu hata bana nasıl daha iyi bir insan olabileceğimi öğretti. Lütfen bunu sana kanıtlama şansı ver.

Aşkım sana söylediğim şey için utanç içindeyim. Seni incittiğim için özür dilerim!

Güzel ilişkimize zarar verdiğim için, Acı verici sözlerim ve eylemlerim için özür dilerim. ve sadece beni affedebileceğini umuyorum.

Aşkım! Seni çok ve sonsuza dek seviyorum. Bir hata yaptığımı itiraf ediyorum ve bunu bir daha asla tekrarlamam. Beni affet çok üzgünüm!

Sevgili eşime! Yanıldığımı biliyorum ama senin de büyük bir kalbin olduğunu biliyorum! Her şey için çok üzgünüm, şimdi beni o büyük kalbinle affet!

Tatlım, çok kaba olduğum ve sana zarar verdiğim için çok üzgünüm bebeğim. Kavgaya başlayan ve şu anda pişman olan benim. Lütfen, beni aşkınla ödüllendir, affet sevgilim.

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar
Kadınlar için Üzgünüm mesajlar

Seni şimdiye kadar tüm kalbimle sevdim ve sevmeye devam edeceğim. Seninle terbiyesizce konuştuğum için özür dilerim, anladım asla yapmamalıydım.

Kalbim suçluluk duygusuyla çürüyecek çünkü yaptığım şey için asla kendimi affetmeyeceğim. Ama beni affedeceğinden eminim. Üzgünüm.

Pişmanlığımın ve suçluluğumun sınırı yok, Nasıl özür dileyeceğimi bilemiyorum. Farkında olmadan hareket ettim, lütfen affet beni, prensesim.

Sevgilim, yanıldığımı itiraf etmekten gurur duymuyorum. Bencil, aptal ve öfkeli biriydim ve seni çok incittiğim için kendimi affetmeyeceğim. Bir daha asla olmasına izin vermemek için elimden geleni yapacağım. Çok üzgünüm.

Eş için en tatlı üzgünüm mesajlar

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar
Kadınlar için Üzgünüm mesajlar

Hayatımın merkezi olan sevgili eşime, beni affet tatlım! Çok üzgünüm çünkü seni incittim. Seni kasten incitmedim, o zaman çok sinirliydim. Umarım beni affedersin!

Sevgili aşkım! Hayatım senin sevğin çok güzel. Aşkını hayatımın her yerinde hissedebiliyorum. Bir hata yapmıştım. Umarım beni affedersin. Üzgünüm!

Birtanem! Umarım dün gece yaptıklarım için beni affedersin. Ne yaptığımın farkında değildim. Olanlar için çok üzgünüm. Bu kötü durum için lütfen beni affet.

10 saat 30 dakika ve 30 saniye oldu. Hatamı anlıyorum ve senden birkaç saniye daha uzak kalamam. Gerçekten çok üzgünüm. Lütfen beni affet!

İkimiz arasında hep olgun olan sendin. Umarım her zamanki gibi beni affedersin.

Mükemmel değilim biliyorsun, bir hata yaptım ve bedelini ödüyorum, daha çok acı çekmeme izin verme beni affet!

Dünyanın en iyi eşi bunu hiç hak etmiyor. Üzgünüm gözlerinde fazla kalamadım.

Evlendiğimizde, ‘Evet’ dedin. Sana ‘Beni affediyor musun?’ Diye sorduğumda yine aynı cevabı verirmisin? Gerçekten çok üzgünüm sevgilim.

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar
Kadınlar için Üzgünüm mesajlar

Her sabah bir gülümsemeyle uyanırım. Neden biliyormusun? Senin yüzünden. 
Şimdi uyandım ve dünyayı omuzlarımda taşıyormuşum gibi hissettim. Neden biliyormusun? Çünkü sana zarar verdim. Üzgünüm!

Bin kere özür dilemek yaptığım büyük hata yanında yetersiz kalacağını biliyorum. Ama yaptıklarımın cezasını çektim. Senden uzakta her an benim için ölümdü. Lütfen beni affet. Çok üzgünüm canım

Aşkım! ağladığını gördüm. Hatamı anlıyorum ve aptalca yaptıklarım için üzgünüm. Söz veriyorum bunu bir daha asla tekrarlamayacağım. Beni affedersen çok mutlu olurum!

Seni incittiğim için özür dilerim aşkım! Hatamı anlıyorum. Sana zarar vermek istemedim. Seni çok seviyorum. Lütfen affet beni bebeğim!

Senin hakkında ödeyemem prensesim. Sensiz, ben bir hiçim. Beni yalnız bırakma ve affet lütfen. olanlar için çok üzgünüm!

En derin özürler asla kulaklar tarafından duyulmaz, kalpten hissedilirler. Elini kalbime koy ve pişmanlıkla ağladığını hisset üzgünüm.

Seni üzdüğüm için ağladığını biliyorum. Bugün, düşen her gözyaşını değerli bir inciye dönüştüreceğime söz veriyorum. Üzgünüm.

Bu dünyadaki en iyi eşsin ve keşke bu dünyanın en iyi kocası olduğumu söyleyebilseydim. Yaptığım için üzgünüm!

Asla sana hakaret etmek istemedim, asla incitmek istemedim. Seni asla acılar içinde bırakmak istemedim ve bunu bir daha asla yapmayacağım söz veriyorum. Üzgünüm, lütfen affet beni.

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar 2020

Bebeğim, bunu bilerek yapmadım, pişmanım. Sensiz yaşayamam ve ayrı kalamam. Lütfen beni şimdi affet ve bu küskünlüğü bitir, çok üzgünüm!

Sen terbiyesizce konuşulmayı hak etmiyorsun, ve sana kırıcı konuştuğum için kötü bir koca olduğumu hissediyorum. Beni Affet lütfen!

Sadece yapmam gerektiği için üzgünüm demiyorum. Üzgün olduğum için Üzgünüm diyorum çünkü seni incittiğim için gerçekten kendimi kötü hissediyorum. Üzgünüm, lütfen affet beni.

Asla sana zarar vermek istemem, asla sana hakaret etmek istemem ve asla sana böyle acı vermek istemem. Hepsi benim hatam ve bunun için üzgünüm diyorum. Lütfen bana son bir şans ver bebeğim!

Biz insanız ve bazen hata yaparız. Ben de bir hata yaptım. Kalbini kırdım. Lütfen canım affet! Her şey için çok üzgünüm!

Sevgilim! Bu mesaj sana olan sevgimi ve hislerimi taşıyacak. O zaman çok kaba davrandım. yaptıklarım için çok utanıyorum. Çok üzgünüm!

Sevimli eşime! Umarım tüm yanlış yaptıklarım için beni affedersin ve aşk yolculuğumuza hayatımızın sonuna kadar devam ederiz. Hatam için özür dilerim. Bunu bir daha asla tekrarlamayacapıma söz veriyorum!

Seni incittiğim için üzgünüm bebeğim, asla bu kadar kalpsiz olmak istememiştim. Lütfen beni affet… aşkın olmadan, değersizim.

Konuşmamdan utanıyorum çünkü hatamı anladım, özür dilerim canım gerçekten üzgünüm, lütfen beni affet!

Tatlım, çok çocukça davrandığım için üzgünüm. Şimdi yaptığım şey için sana ne kadar zarar verdiğimi anlayabiliyorum. Gerçekten demek istemedim. Bana bir şans daha ver, özür dilerim.

Kadınlar için Üzgünüm mesajlar 2020

Üzgünüm yaptığım büyük bir hataydı. Ama inanın bana, yaptıklarımın bedeli ağır ödedim. Senden uzakta her saniye kalbime giren bir hançer gibi. Beni istediğin şekilde cezalandır… ama ayrı olmaya dayanamıyorum. Özür dilerim!

Kalbim pişmanlık içinde hapsoldu ve onu serbest bırakmak için affedilmeye ihtiyacı var. Seni seviyorum.

Büyük ya da küçük, yalan yalandır. Seni ağlattığım için utanıyorum. Pişmanlık içinde, boğuluyorum. Affediciliğin için umutsuzca bekliyorum.

Nasıl eğileceğini ve Özrün nasıl söyleneceğini bilen kalp, en çok sevilen kalbdir.

Değerli kalbin, attığım öfke okları tarafından kırıldı. Lütfen, değişiklik yapmama ve iyileştirmeme izin ver, çünkü siz değerli bir hazinedir.

Bana ne oldu bilmiyorum. Hayatım boyunca hiç bu kadar sinirli olmamıştım. Dün sana kaba davrandığım için üzgünüm. Sana söylediğim her şey için özür dilerim.

Ağladığını görmekten nefret ediyorum. Bana kızgın olduğunu ve söylediklerime inanmayacağını biliyorum, ama seni seviyorum ve sana zarar verdiğim için kendimden nefret ediyorum. Bunu birlikte düzeltelim. Dinlemeye ve daha anlayışlı olmaya söz veriyorum.

Bu kadar, veda ederken, sizin için bazı ipuçlarını paylaşmak istiyorum, yukarıdan üzgünüm mesajları en iyisini seçin ve bir karta yazın ve karınızın sabah göreceği bir yere koyun. Akşam gelirken çiçek getirmeyi ihmal etmeyin. Hoşçakalın

Leave a Reply