Kediler için doğum günü mesajları 2020

Kediler için doğum günü mesajları
Kediler için doğum günü mesajları

Kediler için doğum günü mesajları: Kediler en sevimli ve eğlenceli yaratıktır, aynı zamanda favori bir evcil hayvan olarak çok iyidirler. Kediniz sevgi dolu bir yıl daha ekleyecek mi yoksa doğum gününü kutlayacak mı? Şimdi aptalca görünse de, kedi gibi sevgili bir evcil hayvan, doğum gününün bu anı gibi küçük bir gözlemi hak ediyor . Evcil hayvan kedilerinizin doğum gününü, okuyamasalar da kedi için bu en iyi doğum günü dilekleriyle kutlayın, ancak anıların bir yolu olacaktır. Bu nedenle, sevdiği kedinize doğum gününde en sevdiği yiyecek, oyuncak ve gelecek için hafızayı korumak için birçok fotoğraf çekerek bir tedavi verin.

Kediler için doğum günü mesajları

Koltuğumu, kanepemi, kitap rafımı, yorganı, dizüstü bilgisayarımı ve en önemlisi kalbimi ele geçirdiniz. Sevimli kedime mutlu yıllar.

YouTube’da sevimli masallarınızın videolarını yayınlarsam, viral olurlar çünkü tüm dünyadaki en şirin kedi sensin. İyi ki doğdun.

Sana bir doğum günü hediyesi alamamanın tek nedeni, bütün gün lanet çantamda uyuyor olman. İyi ki doğdun kedicik.

Doğum gününde sana bir hediye verdim. Hediye paketini açacak kadar kibar olacak mısın? Mutlu yıllar kedicik.

Kedi kelimesinin tanımı olan bu evin en sevimli üyesine doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Miyavların dizlerimititretiyor, mırıltılarınız kalbime yumuşak bir sıkışma veriyor. Sevimli kedim, seni hayatımın yıldızı yaptım. İyi ki doğdun.

En iyi arkadaşım son derece fotojenik, zarif, şık, bağımsız ve ben merkezli. O bir süper model değil, o benim sevgili kedim. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

Kara kedilerin kötü şans getirdiğini söyleyenleri umursamıyorum. Tek bildiğim, hayatımda mutluluk getirdiğin. İyi ki doğdun tatlım.

Sanırım ne kadar sevimli olduğunu gizlice biliyorsun ve her zaman fırsattan faydalanıyorsun. İyi ki doğdun sevimli kedicik.

Sevdiğim kalbimi işgal ettin. Ama benim seçimimi yapmadığım yatağımı da işgal ettin. İyi ki doğdun.

Hey kedi, doğum gününde benim idolüm olduğunu bilmeni istiyorum. Kimseye danışmadan dilediğim zaman uyuyabilir, yiyebilir, dolaşabilir ve sevilebilseydim. İyi ki doğdun.

Kediler için doğum günü mesajları
Kediler için doğum günü mesajları

Efendin olarak, sonunda aslında senin efendin olmadığım gerçeğine alıştım. Mutlu yıllar kedicik.

Yemek kaseniz dolu ve çöp kutunuz boş kaldığı sürece iki, on ya da on beş yaşına dönüp bakmamayı önemsediğinizi biliyorum. Yine de mutlu yıllar dilerim.

Mırıldanmanın ne kadar güçlü olduğu hakkında hiçbir fikrin yok. Seni evlat edindim çünkü mırıltıların kalbimi eritti ve hayatımı sonsuza dek değiştirdi. İyi ki doğdun.

Sanırım önceki kedi yaşamlarından birinde sihirbaz olmalısın. Miyarlaman, yiyecek ve şefkat sipariş etmek için salladığın sihirli bir değnek gibi İyi ki doğdun.

Dünyadaki hiçbir ilacın kedimin mırıltısı kadar kalp krizini iyileştirme ve hayatımdaki gerilimi yatıştırması gücü yoktur. Mutlu Yıllar bebeğim.

Eğer kedilerin gerçekten 9 canları varsa, umarım her seferinde evimde evcil hayvanım olarak doğarsın. İyi ki doğdun.

Minderlerimi yırtıp kitaplarımı parçalasan da – sevimli görünüşün yüzünden seni sevmekten başka seçeneğim yok. Mutlu yıllar kedicik.

Kediler için doğum günü mesajları
Kediler için doğum günü mesajları

Seni aldığımda evcil bir kedi aldığımı sanıyordum. Ama zaman geçtikçe kendime bir kalp hırsızı aldığımı fark ettim. Doğum gününüz kutlu olsun bayım.

Yüksek sesle miyavvv yaparak yiyecek istersiniz, ancak hiç kimse sizden bir şey istemez. Şekerleme yapmak için rahat bir yer istersiniz, ancak hiç kimse sizinle oynamak istemez. Gerçekten kendi efendisi olan kedi için mutlu yıllar.

Sen benim evcil kedim olabilirsin, ama bazen bana paspas gibi davran. Ama ne kadar kibirli olursanız olun, sevimliliğiniz sonsuza dek kalbimi parlatır. İyi ki doğdun.

Tüm dünyada, gözyaşlarının ortasında bile bir gülümsemeye girmemi sağlayan tek bir kişi yok, sen hariç. Mutlu yıllar benim sevimli kedim.

Sevimli küçük yüzünüze bakarak, miyavlarınızı dinlemek ve başınıza sürtmek beni cennet denen mutlu bir yere sokuyor. Mutlu yıllar kedicik.

Seni aldığımda evimin tüm kapılarına kedi kanatları koydum, böylece tüm odalara kolayca girebildin. Ailedeki herkesin kalbine kolayca gireceğinizi bilmiyordum. İyi ki doğdun.

Kediler için doğum günü mesajları
Kediler için doğum günü mesajları

Kaygı ve stresin tedavisini keşfettiğim için gurur duyuyorum. Bu sensin, benim sevimli kedim – seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Mahalledeki tüm köpek sahipleri beni kıskanıyor çünkü senin kadar tatlı bir kedim var. İyi ki doğdun.

Sen sadece benim evcil hayvanım değilsin, sen benim hayatımın iyileştirici balsamısın. Sorunlar soldan, sağdan ve her taraftan geldiğinde, sevimli mırıltılarınız her şeyi sakinleştiriyor. İyi ki doğdun.

Mutlu yıllar Majesteleri. Bugün senin için ne almamı istersin? Herhangi bir şekilde bana ihtiyacınız olduğunda lütfen miyavlayın.

Eğer sevimli miyavların kalbimi eritmeseydi, en başından beri kibirli hallerine tahammül etmezdim. İyi ki doğdun.

Herhangi bir numara bilmiyorsunuz, işten döndüğümde heyecanlanmıyorsunuz ve çoğu zaman beni görmezden geliyorsunuz. Seni neden bu kadar çok sevdiğimi hala bilmiyorum. Mutlu yıllar kedicik.

Pençelerinizi, sivri kulaklarınızı, kabarık kuyruğunuzu ve sevimli miyavınızı – sınırsızlığınızı tanımlamanın tek bir yolu var. İyi ki doğdun tatlı pasta.

Yemek, uyumak, mırlamak ve çizik – Bir kedinin hayatını gerçekten kıskanıyorum. Mutlu yıllar şanslı adam.

Efendime mi yoksa evcil hayvanıma doğum günü mü dilediğimi bilmiyorum. Mutlu yıllar kedicik.

Tıpkı bir mumun bir ateşin ısısıyla eridiği gibi, kalbim de mırıldanmanızın sıcaklığıyla eriyor. Mutlu yıllar küçük kedim.

Bazen beni pençeliyorsun, bazen kucağımda mırıldanıyorsun. Bazen beni görmezden geliyorsun, bazen şekerleme yapıyorsun. Ne yaparsan yap, bilmeni istiyorum – sana olan aşkım sonsuza dek büyüyecek. İyi ki doğdun.

İstediğim zaman asla benimle oynamazsın ve sana en çok ihtiyacım olduğunda beni görmezden gelirsin. Beni en savunmasız olduğumda ve sarılmak istediğimde, bir hayalet gibi davranıyorsun. Derin bir uykudayken beni miyavlarınıla uyandırıyorsun. Döşemeyi yırtsanbuna hiç üzülmem. Yine de, seni bu dünyadaki her şeyden çok seviyorum – çünkü seni koltukta kıvrılmış olarak görmek kalbi ısıtıyor.. İyi ki doğdun.

No Responses

Leave a Reply