Kızından Baba için Doğum Günü mesajları 2020

Kızından Baba için Doğum Günü mesajları

Kızından Baba için Doğum Günü mesajları

O benim için çok önemli ve daha iyi bir baba olacağına inandığım kimse yok. Doğum gününü kutlamayı seviyorum çünkü kutlamaya değer bir adam olduğunu biliyorum ve bu yüzden ona doğum günü mesajları göndermeye bayılıyorum.
İşte babanıza, onu hayatınızda ne kadar önemsediğinizi ve takdir ettiğinizi göstermek için gönderebileceğiniz bazı mesajları. Hiçbir erkek mükemmel değildir ama hiçbir erkek asla baban gibi olmayacak. Bu mesajlardan birini burada onunla paylaşın.

Kızından Babası İçin Doğum Günü Dilekleri

Sen harika bir adamsın ve senin kızın olduğum için çok mutluyum. İyi ki doğdun baba, sana sağlık, bol bol zenginlik ve unutulmaz anlar dilerim.


Özverili ve nazik babama çok mutlu bir doğum günü diliyorum. Kızınız olmak, isteyebileceğim en büyük hazinedir.


Mutlu yıllar baba, tüm dünyadaki en harika adamsın. Seni çok seviyorum. Senin kızın olduğum için çok şanslıyım!


Mutlu yıllar baba. Çocukken, sana sahip olduğum için tanıdığım en şanslı kız olduğumu düşünürdüm. Şimdi hayal edebileceğimden daha yaşlıyım, ama hala tanıdığım en şanslı kız gibi hissediyorum çünkü sana sahibim! Lütfen kendine iyi bak. Hep yanımda olmanı istiyorum.


En iyilerinin bile sınırları olduğunu söylüyorlar, ama neden babamın sınırları yok. En iyisinden daha iyi olduğu anlamına gelir. Doğum gününün keyfini çıkar baba. Seni çok seviyorum.


Ne zaman düşsem beni tutuyorsun. Ne zaman ihtiyacım olsa yanımda oluyorsun. Bana ne zaman ihtiyacın olursa orada olacağıma söz veriyorum. Sen dünyadaki en güzel babasın.


Beni uyutmak için uykunu mahvettin, sevdiğin şeyleri bana sağlamak için hayatını mahvettin, bizi mutlu etmek için hep gözyaşlarını sakladın, babamın değerini sözlerle ifade edemem. Doğum günün kutlu olsun baba


Baba! Çocukluğumdan beri birini sevdim. Hep sakladım ama şimdi size bunu açıklama zamanı geldi. O benim hayatımın prensi, ve ben onsuz yaşayamam. Ve o benim BABAM.


Kızından Baba için Doğum Günü mesajları
Kızından Baba için Doğum Günü mesajları

Küçükken her zaman dünya için bir kahraman olacağımı düşünürdüm. Hâlâ öyle düşünüyorum ama şimdi kahramanımın tanımı değişti, kesinlikle babam artık benim kahramanım.


Herkes düşmekten nefret eder. Ama her zaman düşmeyi sevmişimdir, neden biliyor musun? Çünkü ne zaman düşsem yanımda babamı bulurum. Hayatın mücadelesi için beni hep ayakta tutuyor. iyiki dogdun baba Mutlu yıllar.


Hayatımın aşkı olduğun için teşekkürler babam, hayatım her zaman yanımda senin gibi bir babanın olması nedeniyle çok mutlu geçti. Daha nice uzun yılları bizimle doğum gününü kutlamanızı dilerim. Mutlu Yıllar baba.


Mümkünse, babasını gerçekten çok seven her kızdan senin için doğum günü dileklerini toplayacağım. Ama sana kendi içten dileklerimi göndereceğim. Mutlu yıllar süper baba. Uzun yaşa lütfen.


Bütün dünyada hayal kırıklığına uğratmak istemeyeceğim biri varsa, o sadece sensin. Bana her zaman dünyaları verdin. Mükemmel bir baba olduğun için muhteşem bir doğum günü diliyorum.


Senin gibi biri bana destek olmasaydı, hedeflerime ulaşmak bu kadar kolay olmazdı. Ama benim yanımda olman her zaman bana güç verdi. Seni çok seviyorum. Mutlu Yıllar baba.


Hızla büyüyen bir kadın olarak kalbimde hissettiğim ilk aşk herhangi bir yakışıklı erkek için değil, sadece babam içindi. Mutlu yıllar sana baba. Rabbim seni korusun.


Bu dünyada yaptığımız bazı seçimler var ama baba seçmek onlardan biri değil. Benim için Rabbimin verdiği karardan çok memnunum çünkü daha iyi bir seçim yapamazdım. Mutlu Yıllar baba.


Verdiğin aşk başka hiçbir şeye benzemiyor, verdiğin neşe hiçbir yerde bulunamıyor, kızınolmal çok güzel bir şey, beni çok gururlandırıyorsun. Bu dünyadaki en iyi babanın doğum günün kutlu olsun.


Hiç kötü bir şey söylediğini, kötü bir şey yaptığını veya kimseden nefret ettiğini görmedim. Bu, genç bir kızın örnek alabileceği mükemmel baba olduğunuzu gösterir. Senin için harika bir doğum günü diliyorum.


Beni yaşayan en şanslı kız yaptığın için dünyanın en iyi babası sensin. Umarım hepimizden daha uzun yaşarsınız ve hayatın sana sunduğu her şeyin tadını çıkarırsınız.

Her zaman sevdiğim, saygı duyduğum ve onun için yaşadığım adam olacaksın, harikasın ve seni çok seviyorum. Doğum gününüzde iyi eğlenceler dilerim, her zaman gurur duyduğun kızın olacağım.


Bir kızın sahip olabileceği en iyi duygu, babasının büyüdüğünü gördüğünde hissettiği duygudur. İyi eğlenceler dolu bir doğum günü dilerim baba, seni seviyorum.


Her zaman seninle kendimi güvende hissediyorum, sen harika bir adamsın ve seni çok seviyorum baba. Yaşlandığın için Allah’a şükrediyorum. Küçük kızın olarak her zaman yanında olacağım.


Yürüyebildiğim, konuşabildiğim ve nefes alabildiğim andan itibaren, küçük kızına doğru yolları göstermek, sevmek ve öğretmek için hep yanımdaydın. İyi ki doğdun baba, seni seviyorum.


Seni ne zaman düşünsem, kalbimi dolduran tek şey sevgin. Benim için yaptığın her şeyin kıymetini biliyorum. Mutlu yıllar. İyi ki doğdun baba.

Leave a Reply