Kurban Bayramı Mesajları 2020

Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı Mesajları
Kurban Bayramı Mesajları
Kurban Bayramı Mesajları
Kurban Bayramı’nda, sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz mesajları bir araya getirdik. Onları Facebook, Twitter, Whatsapp hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

En güzel Kurban Bayramı sözleri

Her gün şenlikli bir ruh hali içinde geçsin. Mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum. Yaptığınız duaların kabul edilmesi dileğiyle. İyi niyetle başladığınız her gün sevdikleriniz sizinle olsun.Güzellik, birlik, eşitlik dolu, her zamankinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.


Ebedi, merhametli ve adil olan Yüce Allah, O’na dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızı Rab’be ulaştırmanın bir aracı olan Kurban Bayramı kutlu olsun.


Bayramlar bir nimet, bir umut, bir özlemdir.  Kurbanlarınız ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz her zaman yanınızda olsun .. Bayramınız kutlu olsun.


İslam’ın parlak güneşi kalbinizi doldursun. Hz. Muhammed (sav) komşunuz olsun, günleriniz mutlulukla dolu olsun, kalbiniz mutlulukla dolu olsun, Bayramımız kutlu olsun.


Sevgiyi canlı tutacak kalpler var, dostluğu paylaşacak insanlar var ve sevgiliyi kucaklamak için bayramlar var. İyi bayramlar.


Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Her Şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!


Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için… Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Kurban Bayramı tüm Müslüman dünyasına mutluluk getirsin!” Yaratıcıya ve yaratılmışlara sevgi dolu bir dünya dileğiyle mutlu bayramlar.


Yüce Allah, bizi doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Size iyi ve bereketli bir Kurban Bayramı diliyorum …


Kendini bir Müslüman olarak gören herkesi bayram vesilesiyle kutluyorum.


Senin gibi güzel insanlara verilen bu özel günde mutluluk, bereket ve barış getirmesi için Allah’a dua ediyorum, seni Kurban Bayramı’nda en içten dileklerimle kutluyorum.


Kurban Bayramı … Keşke bu çok özel iki kelimenin oluşturduğu bu çok özel anlamlar kalbinizde yaşar. Mutlu Bayramlar…


Güzel insan! Sevgili arkadaşım! Tüm Müslüman dünyasını, Kurban Bayramı vesilesiyle her birinizi tebrik ediyoruz! Her zaman sağlık, başarı ve mutluluk olsun!


Kardeşliğin doğduğu günler olsun bayramlar, sevğinin birleştiği, belki durgun olduğu, belki yorgun, yine mutlu olduğu, tekrar umutlu olduğu, tekrar sevgi dolu günler olsun bayramlar. Kurban Bayramımız Mübarek olsun.


Size ruhunuzu sevindirecek güzel ve mübarek bir Kurban Bayramı diliyoruz.


Bayramlar, ulusal ve dini duyguların, inançların, geleneklerin sergilendiği, ulus olma bilincinin oluştuğu ve güçlendirildiği günlerdir. Mutlu Kurban Bayramları diliyorum.


Bugün ellerinizi açın, meleklerin avucunuza çiçek bırakmasına izin verin. Kurban Bayramı bir iyilik kaynağı olsun.


Hayat nefes aldığımız kadar, gerçek güzellikler de yaşanıyor. Mutlu Kurban Bayramı böyle günlerde birlikte yaşama umuduyla.


Bayramların güzel anları sadece bugün değil, her zaman sizinle olsun. Mutlu bir Kurban Bayramı dileğiyle.


Hamd, alemin Yaratıcısı ve yaratılmışların Rabbi olan Allah’a aittir. Kurban Bayramı bereketiyle gelsin ve insanlığa iyilik getirsin.


Kurban Bayramı Tebrikler
Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı 2020

En güçlü sabah rüzgarı, en güneşli günler, en parlak geceler bayramdır. Bayramlar kalplere bir esinti ve barış paylaşımı için en sıcak “merhaba” dır.


Bayramlar, insanların acılarını unuttukları ve birbirlerini kardeşçe kucakladıkları günlerdir. Mutlu bir Kurban Bayramı dilerim.


Whatsapp durumunda paylaşmak için Kurban Bayramı mesajları

Kurban Bayramı’nda akrabalarınıza gönderebileceğiniz manevi mesajlar hazırladık.


Bugün bir sevinç günü, üzüntüyü unutalım. Kurban Bayramı’nı sonuna kadar yaşayalım. Mutlu Bayramlar.


Bayramlar o kadar güzel ki, bir yıl boyunca gelmeleri bekleniyor ve gidişlerinin hüznü sadece gelecek sene umuduyla hafifletiliyor. Size mutlu bir Kurban Bayramı ve tüm aileniz için mutlu bir tatil diliyorum.


Allah’ın merhameti üzerinize olsun. Size gelen her iyilik Allah’dan ve her kötülük kendilikten gelir. Mekanın cenneti, evin huzuru, kalpteki Allah sevgisi, Bayramımız mübarek olsun.


Size güzellik, birlik ve beraberlik dolu güzel bir Kurban Bayramı diliyorum. Büyüklerin ellerini ve çocukların gözlerini öpüyorum.

En güzel Ramazan Bayramı sözleri
Kurban Bayramı Mesajları

Ekmeğimizi, yalnızlığımızı, birliğimizi ve eşitliğimizi, kardeşliğimizi ve dostluğumuzu, sevgimizi, geleceğimizi paylaştığımız Kurban Bayramı kutlu olsun.


Bayramlar bir nimettir, bir umuttur. Kurbanlarınız ve dualarınız kabul olsun. Sevdikleriniz daima sizinle olsun.


Bu mübarek  Kurban Bayramı tüm Müslümanlara kutlu olsun!

Mutlu Kurban Bayramı
Kurban Bayramı Mesajları

Anlamlı Kurban Bayramı mesajları

Bu mübarek Bayram kalbinizde barış, gözlerinizde umut ve etrafınızda sevgi olsun. Dualarınızın Rabbimize ulaşmasını diliyorum.


Kurban Bayramı size ve sevdiklerinize huzur ve mutluluk getirsin. Tüm güzelliklerin evinizi doldurmasını diliyorum. Dualarınız kabul olsun.

Mutlu Kurban Bayramı
Kurban Bayramı Mesajları

Kötü günlerin sona erdiği, kazalar ve talihsizliklerin size çok uzak olduğu bir Kurban Bayramı diliyorum.


Bir avuç dua, sevgi sarılmak, sıcak bir mesaj mesafeleri ortadan kaldırır, kalpleri birleştirir. Kalbiniz huzurla, eviniz nur ile dolu olsun. İyi bayramlar!


Ebedi ve merhametli olan Yüce Allah, Kendisine dua edenlerin dualarını geri çevirmez. Dualarınız kabul olsun ve bayramınız kutlu olsun.


Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Mutlu Kurban Bayramları diliyorum.

Mutlu Kurban Tatili
Kurban Bayramı Mesajları

Yüce Allah’a, sizin gibi güzel insanlara verilen bu özel bayramın mutluluk, refah ve barış getirmesi için dua ediyoruz.


Kurban Bayramı vesilesiyle sizi tebrik ediyor, harika anlar diliyoruz.


Allahu ta’âlâ mübarek Kurban Bayramında size sağlık ve mutluluk nasip etsin. Bayram iyi anlarınızın başlangıcı olsun.


Komik Kurban Bayramı sözleri

Mutluluğunuz enflasyon kadar yüksek, üzüntünüz bir memurun maaşı kadar düşük ve geleceğiniz kel bir kafa kadar parlak olsun. İyi Bayramlar.


Bu yıl fedakarlık etmeyin. “Kurban” yaz ve 2020’ye gönder ve seni sevmeyenlerin kurban olmasına izin ver.


Mutlu tatiller, zaten sana her gün tatil.

2 Comments

  1. BernardBaf Eylül 22, 2020
  2. Merry Eylül 22, 2020

Leave a Reply