Onun için İyi Geceler Mesajları.| Seni Daha Çok İsteyecek. 2020

Onun için 20 İyi Geceler Mesajları.

Onun için İyi Geceler Mesajları.
Kadınlar harika yaratıklardır. Onları anlamak imkansız gibi bir şeydir. Onlara, onlara hoşalarına gidecek güzel iyi geceler mesajlarıyla mutlu edin.

Kadınını her gece mutlu et.

1. İyi geceler, tatlı melek, yıldızların seni rüya diyarına götürmesine izin ver. Kucak dolusu sevgiler

2. Gecenin karanlığından asla korkma, çünkü ben her zaman orada seni bekliyor olacağım. İyi geceler bebeğim. Seni seviyorum!

3. Ayrılmamıza rağmen, rüyalarımda hep elimi tutuyorsun. İyi geceler.

4. Güneşin batmasıyla birlikte benim için çok özel olduğunuzu hatırlatmak istiyorum ve sizinle geçirdiğiniz tüm günler için minnettarım. İyi geceler bebeğim!

5. Yanımda olmadığın için geceler benim için her zaman zor geçiyor. Güneşin doğuşu ve batışıda hep birlikte olacağımız günü hayal ediyorum. İyi geceler bebeğim.

6. Gülüşün rüyalarımda bile bana yolu gösteriyor. Yanımda olduğun sürece her zaman iyi olacağımı biliyorum. Rüyalara dal, prenses. Birlikte mükemmel bir dünya hayal edelim. Seni seviyorum!

7. Uykunuz gün boyunca sizi mutlu eden rüyalarla dolu olsun. Hayallerinde arzuladığın her şeye ulaşman dileğiyle. İyi geceler bebeğim. Seni seviyorum!

8. Başka bir gün bitti ve üzüntülerimi ve mutluluğumu paylaşacak birinin olması beni iyi hissettiriyor. Sana sıcak kucaklamalar ve öpücükler gönderiyorum. İyi geceler.

9. Yatağa gitmeden önce bilmenizi isterim ki, bu dünyada sürekli olarak sizi düşünen ve sizi her şeyden çok seven biri var. İyi geceler ve tatlı rüyalar.

10. Hayatımda olduğun için mutluyum. Günleri ve geceleri birlikte geçirdiğimiz için mutluyum. İyi geceler. Tatlı Rüyalar.

Onun için İyi Geceler Mesajları
Onun için İyi Geceler Mesajları

11. Gözlerinizi kapat, yıldızlara dilek tut, ışıkları söndür ve uykuya dal. İyi geceler.

12. Cep telefonunu yere koy, gözlerini kapat, aya bak ve beni düşün. İyi geceler. Tatlı Rüyalar.

13. Gökyüzünde koca koca yıldızlar var ama sen benim favorimsin. İyi geceler.

14. İyi geceler ve çabuk uyu ki seninle rüyalarında buluşabileyim. Seni seviyorum!

15. Ay bana her gece seni hatırlatıyor. Bana karanlıkta dünyamı aydınlatabilecek güzel ve parlak gülüşünüzü hatırlatıyor. İyi geceler.

16. Yıldızlar ve ayın eşliğinde bu gece en güzel rüyayı gör. İyi geceler.

17. Geceleri huzur içinde uyumanız için bu günü kulaklarınıza ‘Seni seviyorum’ diye fısıldayarak bitirmek istiyorum. İyi geceler.

Onun için İyi Geceler Mesajları
Onun için İyi Geceler Mesajları

18. Bir kabusla karşılaştığınızda size sıkıca sarılamayabilirim ama her gece varlığımla rüyalarınızı aydınlatabilirim. İyi geceler.

19. Ben tek başıma uyuduğumda, bir tek seni düşünüyorum. Umarım iyi uyuyorsundur. İyi geceler. Tatlı Rüyalar.

20. Sevgim sizi her zaman uykunuzda bile koruyacak ve rehberlik edecektir. İyi geceler melek. İyi uykular.

Leave a Reply