Romantik Mesajlar 2020

Romantik Mesajlar

Romantik Mesajlar

Romantik Mesajlar :
Sevdiğinize aşk mesajlarıyla sevginizi göstermek her zaman özeldir.  Hiç kuşkusuz Bazı basit ama anlamlı romantik mesajlar ile sevdiklerinizi ne kadar sevdiğinizi ifade etmek her zaman işe yarar. 
Onun için bazı hayranlık sözleriyle minnettarlığınızı ifade edin. Sevginizi ifade etmenin yollarını bulmak ilk başta zor görünebilir, ancak sizin için hazırladığımız aşk mesajları koleksiyonuna bakın. 
Bu mesajlardan herhangi birini kısa mesaj, kart mesajı, mektuplarınızda ve hatta bir tweet veya bir Facebook gönderisinde kullanabilirsiniz. Unutmayın en etkili mesaj kalbinizden çıkan mesajlardır.

Aşk Mesajları

Bu dünyada kaybetmekten korktuğum bir şey varsa, o sensin. Sana aşığım, seni seviyorum.


Artık kalbimi benden çaldığına göre, umarım zaten içinde senden başka kimsenin olmadığını görmüştürsün

Sen kalbime fısıldadın, kulağıma değil.

Çünkü Öptüğün dudaklarım değil, ruhumdu.

Hayatımı bir sevgi ve mutluluk yolculuğuna dönüştürdün. Seninle geçirdiğim her saniye; Sana daha çok aşık oluyorum!


Seni ne kadar çok sevdiğimi ve önemsediğimi bilmek istiyorsan, yıldızları say.


Sevgili eşim, sen benim için en güzel çiçeklerden daha güzelsin. Her gün, o muhteşem yüze ve sahip olduğunuz altın kalbe aşık oluyorum.


Her erkeğin istediği türden bir eşsin. Sen bir rüyada gelen ve rüya bittiğinde bile asla kaybolmayan o peri’siniz.


Seninle evlenmek benim için gerçek olan bir masaldı. Hala bu masalda yaşıyorum. Seni seviyorum!


Bazı insanlar yaşlandıkça daha tatlı olurlar ve zaman geçtikçe sevgileri güçlenir. Birincisi senin için, ikincisi benim için!


Yüzünüzde bir gülümseme ve kalbinizde mutluluk getiren her şey ben olmak istiyorum. Seni hiç olmadığı kadar sevmek istiyorum!


Gözlerime her baktığında, kalbimi eritiyor ve beni tekrar kendine aşık ediyorsun. Senin tarafından sevilmeyi seviyorum.


Sen benim gülüşümün ve mutluluğumun sebebisin. Seni seviyorum!


Her gün Rabbime şükrediyorum, hayatımda senin gibi bir melek gönderdiğin için. Sen özel birisin. Seni çok seviyorum.


Kendini gözlerimden görebilseydin, ne kadar özel ve sevimli olduğunu anlardın. Seni seviyorum prensesim.


Ben Senin için sadece bir kişi olabilirim, ama sen benim için dünyasın.


Hayatım hayallerinle dolu. Seni düşünmeyi bırakmaya çalıştım ama her seferinde başarısız oldum. Sana ihtiyacım var aşkım. Seni özledim.


Her zaman kalbimde olacaksın çünkü kalbimin her an atmasını sağlayan senin sevgin. 


Sen ve ben birbirimizi sevmek için bin yıl yaşayacağımız bir dünya hayal ediyorum. Seni sevmekten asla bıkmayacağım biliyorum.


Seni sevmek hayatımı yaşamaya değer kılan tek şey.


Aşkın benim için harika bir hediye. Beni bu kadar derinden sevebilecek birini asla düşünemem!


Sensiz yaşam imkansız. Senden sonraki hayat düşünülemez. Ölümden sonra bile ruhlarımızın yeniden bir araya gelmesini istiyorum!


Sana olan aşkım okyanustan daha derin ve gökyüzünden daha geniş. Kimse bunu ölçemez, ama sen, seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun.


Romantik Mesajlar
Romantik Mesajlar

Hayatımda olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum sevgilim.


Seninle olmak istediğim sadece iki zaman var: Şimdi ve Sonsuza Kadar!


Her gün gülümsemem için bana binlerce neden veren hayatımda senin gibi bir insan olduğu için şanslıyım. Çok güzelsin, meleğim.


Kalbin sevgi ile doludur ve orada kendime bir yer bulabilecek kadar şanslımıyım. Seni seviyorum tatlım.


Bir kitap olsaydın, seni tekrar tekrar okurdum. Seni bu kadar çok seviyorum.


Senin gibi birinin erkek arkadaşı olmak büyük şans ister. Bu hediye için her gün ve her an kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayat bize ne getirirse getirsin, seni son nefesime kadar seveceğim!


Gözlerindeki güzellik ve yüzündeki masumiyet beni her zaman etiliyour. Seni bugün, yarın ve sonsuza dek hayatımda istiyorum.


Beni her an mutlu hissettiriyorsun. Hayatımdaki her neşenin ve her gülümsemenin ardındaki sebep sensin. Seni çok derinden seviyorum!


Gözlerinin düştüğüm bir kuyu. O güzel gözlerin gözyaşı dökmesine asla izin vermeyeceğim. Seni her zaman mutlu edeceğime söz veriyorum.


Hayatımdaki varlığınız bir yaşamın sebebi. Sen istemeye cesaret edemediğim hediyesin. Bana verdiğin aşk hayal edebileceğimden daha fazla.


Bazen bir rüya görüyormuşum gibi geliyor ama sonra bunun gerçek olduğunu anlıyorum ve bu dünyada en şanslı adamım. Benimle olduğun için teşekkürler!


Romantik Mesajlar

Bana yaşamak, hayal kurmak ve savaşmak için bir sebep verdin. Sen benim günlerimi yaşamaya değer kılıyorsun. Beni anlayan tek kişi olduğun için teşekkürler!


Sen tanıdığım en güzel kadınsın. Kalbimde aşk dediğim bir çiçek yetiştirdin. Seni hayattaki her şeyden çok seviyorum!


Gözlerimi her kapattığımda, seninle birlikte mutlu olmayı hayal ediyorum. Sonsuza dek benimle kal Aşkım.


Gülümsemen her gün almak istediğim bir ödül. Güzel nefes almamı sağlayan tek şey bu.


Işığınızla aydınlanırken hayatımda olduğunuz için kendimi şanslı hissediyorum. Varlığına her şeyden çok değer veriyorum, seni seviyorum.


Ellerinizi sıkıca tutarak, hayatımın tüm zorluklarını aşma gücüne sahibim. Her zaman seninle kalacağıma söz veriyorum.


Söz veriyorum, seni bu dünyanın tüm olumsuzluklarından koruyacağım. Sadece hep benimle kalacağına söz verirsen. Seni seviyorum.


Nerede olduğun önemli değil, uzaktayken bile her zaman kalp atışlarını duyabiliyorum ve gözlerimi kapattığımda yüzünü görüyorum. Seni seviyorum tatlım!


Kalbinde sevğisi ve gözlerinde tutkusu olan insanlar bulmak zordur. Seni bulduğum için şanslıydım. Aşkım seni çok seviyorum!


Sevilmek, hayran olmak ve şımartılmak için her şeyiniz var. Seni özel hissettirmek için her zaman elimden geleni yapacağım. Seni seviyorum!


‘Şanslı’ kelimesi bana ancak sen hayatıma girdikten sonra mantıklı geldi. Benim her zaman yanımda ol.


Beni kollarınızla kucaklayın, çünkü kollarınızda olmak dünyanın en güvenli yeri. Seni seviyorum.


Seninle tanışmak, başıma gelen en iyi şeydi. Sana sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Seni seviyorum bebeğim.

Romantik Mesajlar
Romantik Mesajlar

Siz ortaya çıkmadan önce karanlıkta sürünüyordum. Ruhumu saklandığı yerden çıkardın. Seni seviyorum sevgilim!


Nisan karı gibi kalbimi eritmek için her numarayı biliyorsun Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Sana olan aşkım asla solmayacak!


Sensiz bir gün bile yaşamak istemiyorum. Sen başıma gelen en iyi şeysin ve seni sonsuza kadar kalbimde taşıyacağım


Bana her gün uyanmam için bir sebep, savaşmak için bir rüya, yaşamak için değer bir hayat veriyorsun. Seni seviyorum.


Garip gülüşünüzden ve aptalca şakalarınızdan daha önemli bir şey yok. Evet, seninle ilgili her şeyi seviyorum.


Kaç tane argümanımız olursa olsun, her zaman Allah’a asla senden ayrılmamak için dua ediyorum. Beraberliğimizin sonsuza dek sürmesini istiyorum.


Sana sinirlendiğimde yüzündeki o yaramaz gülümseme sana uzun süre kızgın kalmama izin vermiyor. Seni herşeyden çok seviyorum.


Senin tarafından şımartılmayı seviyorum ve özellikle saçlarımla oynarken senin için daha da çıldırıyorum. Her zaman benimle kal, seni seviyorum.


Hayatımın her anında senin sevgin için can atıyorum. Kalbim senin için atıyor ve zihnim senin düşüncelerinle yaşıyor.


Kalbimin içinde özel bir oda var. Sizden başka hiç kimse oraya giremez. Sana sevgi dolu bir kalp gönderiyorum sevgilim!


Gökyüzündeki yıldızları sayabilirsin ama senin için olan sevgimi sayamazsın. Çünkü kalbim sana sonsuz sevgi ile doludur!


Kalbimin kraliçesisin. Kalbim emirlerinizi her zaman yapmaktan zevk alır. Sen sevdiğim kişisin!


Seni her gördüğümde nedense dizlerimin bağı çözülüyor. Neden acaba?  Seni seviyorum!

Her gün yanında uyanmayı umarak yaşıyorum. Hiçbir şey beni seninle başlayan ve seninle biten bir günden daha mutlu edemez!

Romantik Mesajlar

Sende Aynısını hissediyor musun bilmiyorum ama havada sevgini hissediyorum. Gittiğim her yerde ve yaptığım her şeyde hissediyorum. Kesinlikle sana aşığım!


Kalbim üzüntü ve kötü duygularla doluydu, ama geldin ve sevgi ve mutlulukla doldurdun. Beni böyle sevdiğin için asla senin hakkını ödeyemem.


Her gün tıpkı bir ilk gibi hissediyor çünkü sana tekrar tekrar aşık olmaya doyamıyorum. Seni seviyorum!


Canım, kendimi güvende hissetmemi sağlıyor ve içimdeki tüm iyiliği ortaya çıkarıyorsun. Gerçekten biz birbirimiz için yaratılmışız!


Akciğerlerim patlayıncaya kadar çığlık atmamı ve milyonlarca kez “seni seviyorum” diye bağırmamı istiyorsun ama bu sana olan sevgimi ve hayranlığımı anlatmak için yeterli olmayacak.


Sevgi, kalplerin en katısını yumuşacık yapma gücüne, iyileştirme gücüne ve rahatlama ve kurtarma gücüne sahiptir. Bunu biliyorum çünkü sevginin bana ne yaptığını gördüm.


İçindeki en gerçek ve en saf sevgiyi gördüm. Sevginiz olduğu sürece hayatta başka hiçbir şeye ihtiyacım yok. Beni çok içtenlikle ve gerçekten sevdiğiniz için teşekkür ederim!


Hayatta değiştirmek istemediğim bir zaman varsa, seninle tanıştığım ve sana aşık olduğum zaman.

Romantik Mesajlar
Romantik Mesajlar

Parlayan gözleriniz, güzel gülümsemeniz, tatlı dudaklarınız ve tüm varlığınız beni sevdiğim duygularla hipnotize ediyor.


Artık üzüntülerden korkmuyorum çünkü sevginin kalbimi anında iyileştireceğini biliyorum. Sana aşık olduğum için şanslıyım.


Karanlıkta sürünürken, tüm hislerimi ve güvensizliklerimi saklarken, parlayan zırhta bir şövalye gibi geldin ve beni kurtardın. Her şey için seni seviyorum.


Beni sana verdiğin için sonsuza dek Allah’a şükredeceğim. Sen sadece eşim / sevgilin değilsin, en iyi arkadaşımsın. Her zaman sana güvenebileceğimi biliyorum. Seni çok seviyorum.


İlk görüşte aşka hiç inanmadım. Aşk mutlaka gelişmesi için zaman alır. Ve sana olan sevgimin her gün büyümesini beklemekten memnunum. Beklemeye değer. Seni seviyorum.


Gülüşün benim gün doğumum, öpüşün benim gün batımım. En güzel arkadaşım olduğun ve günümü güzelleştirdiğin için teşekkürler.


Seninle tanışmadan çok önce, bu dünyada doğmadan çok önce seni hayal ediyordum. Ve şimdi benim olduğun için mutluyum.

ROMANTİK MESAJLAR

Gözünde bir yaş olsaydım dudaklarına yuvarlanırdım. Ama eğer sen benim gözümde bir gözyaşı olsaydın, seni kaybetmekten korkacağım için asla ağlamazdım.


Kendini benim gözlerimden görebilseydin, seni ne kadar sevdiğimi anlardın. Kalbimde çok özel bir yerin var! Seni sonsuza dek seveceğim!


Tüm kusurlarımı sevginin gücüyle mükemmele dönüştürdün. Bana yaptığın tüm harika şeyler için seni seviyorum.


Bu dünyada sana olan sevgimi ölçebilecek hiç bir ölçek yok. Okyanustan daha derin ve gerçeklerden daha doğru!


Seni kaybetme korkusu dışında hiçbir korkum yok. Daha önce hiç kimseyi bu kadar sevmemiştim. Hayattaki tek umudum sensin. Seni seviyorum!


Sen yanımda olduğun sürece üzgün olmak için hiç bir sebebim olamaz. Bana hayatta istediğim her şeyi sadece sen verebilirsin. Seni bunun için seviyorum!


Benim için Sen her şeysin, Sensiz her şey donuk ve anlamsız. Seninle sonsuzlukta olmak istiyorum. Seni seviyorum tatlım!


Ne zaman bir dilek gelse aklıma, sonsuza kadar birlikte olmamızı diliyorum. Bunun gerçekleşeceğini biliyorum çünkü zaten kalbimde yaşıyorsun. Seni seviyorum.


Bana mutlu olmam için milyonlarca küçük neden veriyorsun. Hayatımda senin kadar şahane olan birini sevmedim. Şahanesin aşkım Seni seviyorum!


Gözlerine baktığımda, sevgi ve şefkatle dolu bir dünya görüyorum. Gözlerinde kaybolmak ve kendimi o dünyada bulmak istiyorum. Seni seviyorum!


Seni sevmek hayatımı yaşamaya değer kılan tek şey. Seni sevmek için harcadığım her andan zevk alıyorum. Sen benim hayatımdaki güneş ışığımsın!


Seni kendimi sevdiğimden daha çok sevdim. Her zaman mutlu ve umutlu olmamın sebebi sensin. Seni çok seviyorum!


Sensiz belki yaşayabilirim ama hayat anlamsız olurdu. Asla seni kaybetmek istemiyorum çünkü ruhuna tutkuyla aşığım.


Senin yanındayken, Allah’a zamanın akmasını durdurması için dua etmektir. Hayatta istediğim tek şey sonsuza dek seninle geçirmek. Seni seviyorum canım!


Bana neden seni bu kadar çok sevdiğimi sorarsan, senin içinde kendimden bir parça görüyorum derim.

Seninle tanıştığım andan itibaren kalbimin kontrolü sana geçti. 

Şimdi kalbimin sahibi sensin. 

Ona iyi bak ve istediğin kadar sev. 

Seni seviyorum!

Seninle tanışana kadar siyah beyaz bir hayat yaşıyordum. Şimdi her yerde gökkuşağı görüyorum. Seni seviyorum!


Sana her baktığımda kendime gülümsüyorum ve ‘Kesinlikle daha iyisini bulamazdım’ diye düşünüyorum. Seni seviyorum tatlım.


kalbinizde tamamen farklı bir şey gördüm, bu da insanları koşulsuz sevme yeteneğiniz. Bana göre sen bataklıkta ki çiçek gibisin. Seni seviyorum!


Beni kollarında sıkıca tuttuğunda, huzur buluyorum. Beni öptüğünde, teselli buluyorum. Bana dokunduğunda rahatlık buluyorum. Seni seviyorum canım.


Sen sadece sevgilim değilsin. Sen benim akıl sağlığı doktorumsun. Aşkın beni mutlu eden en iyi ilaçtır ve seni bunun için çok seviyorum.


Yıldızlarla dolu bir gökyüzü sana olan aşkımla bile karşılaştırılamaz. Aşkım, sana olan hislerim ölçülemez. Sen benim sevgilimsin.


Benim dünyam o kadar boş ve karanlıktı ki, her şey benim için anlamsız görünüyordu. Ama seninle tanıştığımda, aniden üzerimdeki gökyüzü bin yıldız tarafından aydınlatıldı. Seni seviyorum!


Hayatım boyunca gelip sınırsız sevgiyle beni ıslatacak bir melek hayal ediyordum. Sonra seni gördüm. Gerçekliğin hayalimden daha güzel olduğunu fark ettim. Çok şanslıyım!


Bu dünyadaki tüm aşk şarkılarını sizin için dinliyorum çünkü o güzel şarkı sözlerine layıksınız. Seni seviyorum güzelim.


Aşk asla ölçülemez. Sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleriyle boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!


Yıldızlar parlamasa ve ay dünyayı aydınlatmasa bile, korkacak hiçbir şeyim olmadığını biliyorum. Koruyucu meleğim bana bakacak, ve beni sonsuza dek ve daima sevecek. Seni seviyorum!


Her gülümsediğinde kalbimi sayısız sevinçle dolduruyorsun. Seni sevebilmek bir ayrıcalık! Kendimi hep şanslı hissediyorum!


Hayatım boştu ve kalbim soğuktu. Sonra sen benim hayatımın içine girdin, kalbimi senin sevginle ısıttın ve hayatım mutlulukla doldurdun. Bunu için seni sevdim!


Seni her gördüğümde kalbimin ne kadar hızlı attığını bilseydin. Lütfen sonsuza dek benimle ol. Seni çok seviyorum.


Ne zaman seninle olsam kendimi çok özel hissediyorum. Seni asla bırakamam. Seni çok seviyorum.

Gözlerin, ruhumu sevginin ateşe verdiğini görebildiğim en iyi ayna. Beni her zaman böyle sev!


Bana olan sevginiz türünün tek örneği. Bu dünyada kimse beni senin gibi sevemez. Sen her gün hayatımı aydınlatan en parlak yıldızsın.


Hayatıma girdiğinden beri , her şey mükemmel görünüyor ve hiçbir şey sıkıntılı değil. Hayatımı cennete dönüştürdüğün için seni seviyorum.


Sen benim en büyük rahatlığım ve en büyük ilham kaynağımsın. Hayatımın bu kadar güzel olmasının ve hayallerimin çok renkli olmasının sebebisin.


Hayatımı yoluna sokuyorsun ve her şey dengede. Soğuk üzüntülerde beni sıcak tutuyorsun. Sen mükemmel bir kadınsın. ‘Seni seviyorum’ demek, basit bir ifade.

Koca için ROMANTİK MESAJLAR

Tüm kusurlarınızla bile mükemmelsiniz. Can sıkıcı olduğunuz zamanlarda bile harikasınız. Seni her şey için seviyorum!


Her gün yanınızda uyanmak bir ayrıcalıktır. Yanımda olman gerçek bir rüya. Sensiz hiçbir şeyin önemi yok, sevgili kocam.


Kollarında saklandığımda huzur buluyorum. Bana dokunduğunuzda rahat hissediyorum. Senden daha fazlasını ve senden daha azını istemiyorum!


Teşekkürler kocacım, Üzgün ​​olduğumda yanımdasın, Ruh halim kötü olduğunda yanımdasın, Hayatta beni hep destekliyorsun, hayatta kalmamın tek nedeni sensin, Seni seviyorum!


Bana seni sevmem için tüm nedenleri verdin ama seni olduğun her şey ve olmayan her şey için seviyorum. Seni bugün, yarın ve her gün seviyorum!


Sen benim gücümsün. Hiç umudum kalmasa bile beni umutla dolduruyorsun. Tüm hayatım boyunca aradığım hazine sensin!


Seninle evlenmek, verdiğim en iyi karardı. Sensiz yaşamak imkansız aşkım. Seni sonuna kadar seveceğim.


Benim ve ailemiz için yaptığınız şeyler kalbimi eritiyor ve sonsuza dek yanımda olman ne kadar şanslı olduğumu fark etmemi sağlıyor. Her zaman Benimle kal sevgili kocam.


Bu yaşamda Allah beni birçok şeyle mutlu etti, ama en iyisi açıkçası sizsiniz, sevgili kocam. Ölüm bizi ayırıncaya kadar seni seviyorum.

Kalpten Gelen Romantik Mesajlar

Bu dünyada kaybetmekten korktuğum bir şey varsa, o sensin. Sana çok aşığım, seni kaybetmeyi göze alamam!


Kendimi özel hissetmek için bin nedene ihtiyacım yok. Tek ihtiyacım olan bu dünyada yaşamak. Benim hayatımın güneş ışığısın.


Sana duyduğum aşkın benimle ilgisi yok. Her şey sizin olduğunuz ve çevrenizdeki herkese neşe getirdiğiniz için oluyor.


Allah seni benim ruh eşim olarak seçti, çünkü kimse beni senden daha iyi anlayamaz. Seni seviyorum, hep benimle kal.


Sevginiz ve desteğiniz olmadan hayatımın tüm zorluklarından kurtulacağımı sanmıyorum. Sonsuza dek ellerimi sıkıca tutmaya devam et. Seni seviyorum.


Allah tarafından sizin gibi değerli bir mücevherle ödüllendirildim. Gitmene asla izin vermeyeceğim. Seni seviyorum.


Seninle geçirdiğim her an bana hazineler gibi geliyor. Seni ve bu hazineleri ömür boyu koruyacağım. Asla benden uzaklaşmana izin vermeyeceğim. Seni seviyorum.

Aşk sözleri – Romantik Mesajlar

Hayatım seninle bu kadar güzel olmazdı. Senin aşkın olmadan bu kadar eğlenceli olmazdım. Cennetteyim, seni sevgilim olarak görüyorum.


Görüyorsun, her gün seni daha çok seviyorum, bugün dünden daha fazla ve yarından daha az.


Sen benim güneş ışığımsın, tatlı mutluluğum, sevinç damlası ve uykuyastığısın. Sensiz hiçbir şey yapamazdım. Seni seviyorum.


Sana olan aşkım o kadar gerçek ki, bulutlara atlamak ve gökkuşağına tırmanmak gibi gerçek dışı şeyler yapmak istememi sağlıyor. Seni seviyorum.


Eğer sen bir Ödülsen, seni eve götürmek için her şeyi yaparım. Eğer Madalya isen, seni kazanmak için çok çalışacağım. Eğer bir çiçekseniz, güzelce büyümeniz için sizi sulayacağım.


Nefesimi yakından dinlersen, “Seni Seviyorum” sözcükleri her nefesimde çıkardığımı duyacaksınız. Kelimenin tam anlamıyla seninle yaşıyorum sadece seninle. Seni seviyorum.

Uzun Sevgi Mesajları – ROMANTİK MESAJLAR

Bizimkisi, bu dünyada olan en güzel aşk hikayesi. Benim için, hiç kaybetmek istemediğim paha biçilmez bir mücevhersin. Aşkın hayatımı her gün yaşamaya değer kılıyor. Tanıştığım en güzel kişi olduğun için teşekkürler!


Kalbimin tek arzusu hayatımın her anında seninle olmak. Aşkın beni bir mıknatıs gibi çekiyor. Benim için, kuşku duymaydan kendim olabileceğim tek kişi sensin.


Hayat beni nereye götürürse götürsün hep sana geri dönüş yolunu bulurum. Sen benim mükemmel ruh arkadaşımsın ve beni herkesten daha iyi tanıyan tek kişisin. Seninle geçirdiğim her mutlu an için minnettarım! Sen gülümsememin tek sebebimsin.


Seni sevmek asla kaybetmeyeceğimi bilerek oynadığım tek kumardı. Sen hayatın bana şimdiye kadar verdiği en iyi şeysin ve hiçbir şeyin yüreğimin içindeki yerini alamayacağını biliyorum. Sana olan aşkım saf ve sonsuz!


Yaşamıma o kadar çok sevinç katıyorsun ki sensiz bir hayat hayal etmek bile benim için çok zor. Seninle tanıştığımdan beri hayatım bir cennette yaşıyormuşum gibi geliyor. Seni her düşündüğümde kalbim duracak gibi oluyor.


İki farklı bedende yaşıyoruz ama aynı ruhu paylaşıyoruz. Sevgi denilen tek bir dilde konuşuyoruz ve iyi olduğumuz tek şey birbirimize bakmak. Hayatımdaki en önemli kişi olduğun için teşekkürler!


Birlikteliğimiz, birbirimizle tanışmadan çok önce cennette kararlaştırıldı. Sensiz bir dünyayı asla düşünemem. Benim hayatımın güneş ışığısın. Senin gibi güzel bir ruh eşim olduğu için her gün mübarek hissediyorum!


Peynir olsaydın, fare olurdum, böylece seni yavaş yavaş kemirebilirim. Eğer süt olsaydın, ben bir kedi olurdum, böylece seni yudumla yudumlayabilirim. Ama eğer bir fare olsaydın, hala bir kedi olurdum, böylece seni parça parça yiyebilirim. Seni seviyorum.


Benden hayallerim arasında seçim yapmamı isteseydin, ne söyleyeceğimi bilemezdim çünkü seninle olmak tek hayalim. Seni seviyorum.


Yüzüme gülümsemeler ve kalbime neşe getiriyorsun. Beni o kadar mutlu ediyorsun ki, gün boyu düşündüğüm tek şey sensin. Seni seviyorum tatlım.


Doktor bile, seni düşünüp düşünmememe bağlı olarak kalbimin daha hızlı veya daha yavaş atmaya başladığını söyledi


Sevginizi ifade etmek söz konusu olduğunda, doğru kelimeleri seçmek en önemli şeydir. Romantik mesajlarınız için doğru kelimeleri seçemezseniz onları ne kadar sevdiğimizi göstermek için uğraştığımız tüm çabalarınız boşa gidecektir. 

Burada derlediğimiz tüm romantik aşk mesajları, onun için mükemmel romantik mesajlar bulmanıza yardımcı olmak içindir. 
Romantizm yaşamın kaçınılmaz bir parçasıdır ve kelimeler Romantizm sayesinde inanılmaz derecede mükemmel bir hale alır.

 Partnerinizi ne kadar sevdiğinizi söylemek için yıldönümü veya sevgililer günü gibi özel bir güne ihtiyacınız yoktur. Onlar hakkında ne hissettiğinizi söyleyerek onların mutlu olmasını sağlayın. İçten duygularınızı ifade etmeniz için çok güzel Romantik Mesajları sizin için topladık. Çünkü bu hayat sevdiğin kişiye ‘seni seviyorum’ diyemeyecek kadar kısa. 
İnsanlar kalp ısıtan bir aşk mesajını pahalı bir hediyeden daha fazla önemserler. Bu yüzden lütfen kelimelerin gücünü göz ardı etmeyin ve istediğiniz yerde istediğiniz zaman kelimelerle sevginizi yaratmak fırsatları değerlendirin. 

Eşsiz hazırlanmış Romantik Mesajlar sayfamızı keşfedin ve sevgiliniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz doğru mesajları seçin. Sevginizin sıcaklığını hissettirmek için onları kısa mesajla gönderin. Bu sıra dışı harika romantik mesajlarla onlara ne kadar önem verdiğinizi söyleyin. 

Leave a Reply