Sevgiliye Doğum Günü Mesajı 2020

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı :
Sevgilinize doğum günü için romantik mesajlar mı arıyorsunuz? Özel bir şekilde doğum gününü kutlayarak kalbini kazanmak ister misin? Endişelenmeyin, doğum gününüzde sevgilinize en romantik ve tatlı bir şekilde nasıl kutlayacağınız konusunda en iyi fikirleri verecek doğru yazıyı okuyorsunuz! doğum günü mesajları uzun olursa sıkıcı olabilir biz sizin için olduğunca kısa mesajları bir araya getirdik. Burada sevgilinizin yüzünde bir gülümseme getirecek ve  içten doğum günü dileklerini ve romantik doğum günü mesajlarını bulacaksınız . Ayrıca, doğum gününü kutlamak için gönderebileceğiniz komik doğum günü mesajları bulacaksınız ve sevgiliniz bu mesajları gönderdiğiniz zaman çok mutlu olacak. 

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

“Aşk” kelimesi senin hakkında ne hissettiğimi ifade edecek kadar güçlü değil. Bunu anlatacak kadar güçlü bir kelime olacağını sanmıyorum. Doğum günün kutlu olsun.


Bu dünyada hiçbir şey beni birbirimize ait olduğumuzu bilmekten daha mutlu edemez. Kalbimiz sonsuza dek tek olarak çarpacak . Seni sonsuza kadar seveceğim sevgilim.


Dünyanın en harika adamına çok mutlu bir doğum Günü diliyorum. Bebeğim, bir milyon kalp bile senin için sahip olduğum tüm sevgiyi taşıyamaz. Seni sonsuza kadar seveceğim.


Hayatımda olduğum için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun canım!


Sen benim sevincim ve ışığımsın. Sen benim mutluluğumsun ve tanıştığım en güzel insansın. Sana kocam demekten gurur duyuyorum. Mutlu Doğum günlerin olsun.


Tanıştığım kadınlardan çok daha güzelsin. Tanıştığım herkesten çok daha akıllısın. Dünyadaki herkesten çok daha zarifsiniz. Altın bir kalbin var ve dünyayı hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun.


Canım, kader seni hayatıma sokmasaydı, kalbim gerçekten mutlu olmanın nasıl bir his olduğunu asla bilemezdi. Senin sayende hissettiğim tek şey gerçek mutluluk


Sana ne zaman baksam, sana daha çok aşık olurum ve tüm sıkıntılarımı unuturum. Bu senin İnanılmaz güzelliğinin gücüdür.


Mutluluğun kalıcı ikametgahının kalbimde olmasının sebebi sensin Tek dileğim, seninle geçirdiğim her dakika sonsuza kadar sürmesidir.


Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Çok fazla param yok, ama senin yanında, kendimi dünyanın en zengin adamı gibi hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun canım.


Hayatım seninle daha güzel çünkü evrendeki en değerli mücevhersin. Seni seviyorum tatlım.


Hayatınızın bu özel gün vesilesiyle, size burada, gerçekten, delice, derinden aşık olduğumu hatırlatmak istiyorum! İyi ki doğdun!


Günüm gün doğumu ile başlayıp gün batımı ile bitmiyor. Seninle başlar ve biter aşkım. Sen benim sabahım, öğlen ve gecemsin. Doğum gününüz ateşli aşkımızın çokluğuylaile başlasın ve bitsin.


Birlikte olduğumuzda, bir saat bir dakika gibi hissediyordu. Ama ayrıldığımızda, bir dakika bir saat gibi hissedeceksiniz! Seni seviyorum sevgilim doğum günün kutlu olsun


Seni asla hayal edemezdim. Sen, şimdiye kadar sahip olduğum her hayaldin,  Doğum gününüz sizin kadar sıra dışı olsun.


Tüm anılarımız birlikte götürülmeyecek, kaç yaşında olursak ve kaç doğum günü geçirirsek geçelim, hep senin için burada olacağım. Mutlu yıllar !


Sevgiliye Doğum günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Merhaba aşkım, biliyor musun? Sensiz bir gün düşünemiyorum. Sana delice aşığım. Dünyaya geldiğiniz gün için çok minnettarım. Ve o gün. İyi ki doğmuşsun!


Hey doğum günü kutlayan fıstık, size tüm dünyanın huzurunu ve mutluluğunu diliyorum. Ve umarım hayatımın son gününe kadar hep benimle olursun. İyi ki doğdun kalbim


Canım, bu senin doğum günün! Gününü güzel bir şekilde kutla. Çok eğlen ve mutlu ol. Unutma, seni seviyorum, sakın beni bırakma. Ruh eşim, doğum günün kutlu olsun! Mutlu kal ve gülümsemeye devam edin.


Aşkım, hayatımın tek başarısı sensin. Sen hayatımda mutluluk renklerini getirdin. Doğum gününüzde tekrar söylemek istiyorum “Seni çok seviyorum”. İyi ki doğdun canım!  bugün senin günün!


Bugün seni dünden çok daha fazla seviyorum, ama yarın hissedeceğim şeyin onda biri bile değil. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Uzun zamandır birlikteyiz ve beni desteklemek ve cesaretlendirmek için her zaman yanımdaydın. Yanımda olduğun için çok şanslıyım aşkım. Mutlu Yıllar!


Aşkım, sana hayatta bir şey verebilseydim, oda gözlerimde görme yeteneği olurdu. Bu şekilde, benim için ne anlama geldiğini anlardın. İyi ki doğdun!


Ne zaman seninle olsam, kalbimin attığını hissediyorum ve yüreğimde de kelebeklerin uçtuğunu hissedebiliyorum. Sanırım aşkım senin için bu kadar güçlü. İyi ki doğdun!


Doğum günün kutlu olsun sevgilim! Hayatıma aydınlık ve mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum ve hislerim günden güne güçleniyor.


En Tatlı Doğum Günü Aşk Dilekleri

Doğum günün kutlu olsun sevgili tatlım, düşündüm de yanımda olmasaydın hayatımın ne kadar boş olurdu.


Benim için, bu hayatta bu özel günü seninle, hayatımın aşkıyla paylaşmaktan daha iyi bir şey yok. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun!


Sonsuza dek senin olduğumu söylemek için elimi tutup gözlerine bakmanı hayal edemiyorum. Doğum günün kutlu olsun.


Bebeğim, sen benim hayatımın meleğinsin. Sevinçliyim, Buğün Allah’ın seni yeryüzüne gönderdiği gün, böylece birlikte olabildik. İyi ki doğdun!


Parlayan gözlerine, çarpıcı gülümsemene hassas, sevgi dolu kalbinize ve ruhunuza kadar her şey için size bayılıyorum. Dogum gününüzde iki katı mutluluk diliyorum. İyi ki doğdun!


Sevgilim, ben senin güzelliğinden büyüleniyorum. Seni düşünmeyeceğim bir gün asla yoktur. Seni seviyorum ve harika bir doğum günün olsun !


Sana olan sonsuz aşkımı nasıl ifade edebilirim. Sanırım senin hakkındaki duygularımı ifade etmek için harika bir fırsat çünkü bugün senin doğum günün. Askim seni cok seviyorum. İyi ki doğdun!


Merhaba canım, umarım iyisindir. Doğum gününüz olduğundan çok memnunum! Ve senin için tüm dünyadaki en iyi şeyleri diliyorum. Umarım günün tadını çıkarırsın. İyi ki doğdun! Gülümsemeye devam et.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sen benim peri diyarımın peri’sisin! Hayatıma renkler koydun ve doğum günün olduğu için sana renkli bir doğum günü diliyorum. Seni kalbimin en derin yerinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.


Günü nasıl unutabilirim! Gün benim için çok özel çünkü dünyaya gelip hayatımı aydınlattığın gün. Çok mutlu yıllar, aşkım. İyi kalın ve mutlu olun!


Merhaba Sevgilim, Doğum Günün Kutlu Olsun!  mutluluklar dilerim. Bugün doğum gününüzde harika bir zaman geçirin. Allah seni kötülüklerden korusun. Dinle, bak sana ne diyeceğim seni seviyorum!


Özel gününüzde, kapıları kilitleyelim, perdeleri kapatalım ve çılgınlar gibi kendimizi kaybedelim.


Sana aşık olduğumu söyleyemiyorum. Sadece düşünsem tüylerim diken diken ediyor. Bugün doğum gününüzde harika zaman geçirmenizi diliyorum, hayatımın en sevgili aşkı.


Bu dünyaya geldiğiniz gün, o zamanı bilmesem bile, Bu gerçekten çok özel bir gün. İyi ki doğdun! Bilinmeyen günlere birlikte attığımız her adımda seni daha çok seviyorum.


Benim için çok Özel kişiye mutlu yıllar, kalbime çok sevinç getiriyor! Birlikte geçirdiğimiz her anı önemsiyorum, canım ve mutluluğun hiç bitmemesini diliyorum!


Romantik Doğum Günü Aşk Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Dünyadaki tüm makaleler Aşkımızı yazmak için yeterli değil, sadece tek bir kelime içerecek şekilde düzenlenebilir: “SEVGİ”. İyi ki doğdun!

Her yıl seni daha çok seveceğim. En iyi yıllarınızın hala önünüzde olduğunu  İyi ki doğdun!

Sana, aşık olmak hiç bu kadar iyi olmamıştı! Sadece gözlerine bakmak, hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istiyorum. Mutlu Yıllar tatlım!

Bu yalan dünyada her zaman koşuşturma içerisindeyiz ama bazen durmalı, sarılmalı ve sevmeliyiz, sevdiklerinize, sevdiklerimize, hayatımın en güzel ve tek sevgisine. İyi ki doğdun canım!


Keşke kalbimi bu Doğum Günü dileğine ekleyebilseydim. Benim için bu kadar çok şey ifade ediyorsun. Her zaman mutlu olmanı dilerim ve seni mutlu etmek için her şeyi yaparım.


En iyi arkadaşım ve sevgilim. Gün be gün, bana ne kadar bir nimet olduğunu ve senin için ne kadar minnettar olduğumu gösterdin. Senin varlığın hayatıma çok güzellik katıyor. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


sana her gün daha çok sevdiğimi söylemek istiyorum, Sana en iyi yılların henüz gelmediğini hatırlatmak ve tüm iyi ve kötü günlerde yanında olacağıma söz veriyorum.


Aşkımız Bana verdiğiniz en güzel hediye hiçbir doğum günü hediyesi bundan daha kıymetli olmayacak. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum!

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Seni doğum gününde büyük bir sevgi ile düşünüyorum doğum gününüzü en iyi dileklerimle kutluyorum. Seni seviyorum tatlım! İyi ki doğdun!


Tatlım, doğum günün kutlu olsun!  Sensiz, hayatımda asla başkası tarafından doldurulamayacak büyük bir delik olurdu.


Hiçbir kelime sana olan sevgimi ifade edemez çünkü sana duyduğum aşk evrenden çok daha büyük ve okyanuslardan çok daha derindir! Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Hayatta başıma gelen en güzel şey sensin. Harika bir doğum günün olsun aşkım!


Biri benden “aşk” tanımlamamı isterse, cevabım tamamen SİZİN ile ilgilidir. Sadece seni çok seviyorum, mutlu yıllar sevgilim!


Doğum gününüz benim kzevk aldığım yılın tek günü. Çünkü seni kendimden daha çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun, değerli aşkım.


Sevdiğiniz Birine Doğum Günü Mesajları

Aşkım, seni ne kadar sevdiğimi bilmiyorsun. Sıkıcı hayatımda mutluluk getiriyorsun ve bunun için sana her zaman minnettarım. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!


Sonunda, beklenen gün geliyor! Sana çok mutlu bir doğum günü dilemek için sadece bu günü bekliyordum. Mutlu olun. Şimdiye kadarki en mutlu doğum gününüz olsun!


Sen benim rüya ülkemin rüya peri’sisin! Senin için deli olduğumu biliyorsun. Doğum gününde “Seni seviyorum” demek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun.


Aşkım, bugün benim için büyük önem taşıyan bir gün, çünkü doğum günün! Seninle mum ışığında romantik bir akşam yemeği yiyelim. Vebu gece; hayatımızda unutulmaz bir gece olsun.


Ah canım, seninle çok tatlı bir gün geçireyim, bunu hak ediyorum çünkü bu senin doğum günün. Özel bir günde seni mutlu edeyim. Doğum günün çok eğlenceli olacak! İyi ki doğdun!


Seni sevdiğim kelimeleri söylemek sadece birkaç saniye sürecek. Ama seni ne kadar çok sevdiğimi göstermek benim için tüm hayatımı alacak. İyi ki doğdun!


Her gün sana olan aşkım büyüyor. Yarın, seni daha çok seveceğim. Kalbimde daha fazla sevgi ile, hayatımın her günü seninle olacak bana güven. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Gözlerimiz ilk kez tanıştığında, benim için tek kişi olduğunu hemen anlamıştım. Ve yıllar geçtikçe, kalbim sana daha da aşık oluyor. İyi ki doğdun!


Sadece hayatımın aşkına doğum günün kutlu olsun demek istiyorum. Uzun zamandır birlikteyiz, ama sen hep benim yanımdaydın. Seni çok seviyorum.


Canım, sana hayatımda sahip olduğum için çok şanslıyım . Doğum Gününüzün keyfini çıkarın, size tonlarca mutluluk diliyorum!


Doğum günün kutlu olsun sevgilim! Bugün senin için benimkinden daha büyük bir aşk yok. Yarın, artık geçerli olmayacak. O zaman seni daha çok seveceğim!


Bana sevgi sözcükleri fısıldadığın zaman, güldüğünde, güzel bir kelime söylediğinde, en karanlık gece bile aydınlanır. Mutluluğumun kaynapı olduğun için teşekkür ederim. İyi ki doğdun!


Şans hep yanımda olmuştur. Ama seni bulduğum günden beri hiç şansa ihtiyacım olmadı. Senin gibi birine sahip olmak beni hayattaki en şanslı insan gibi hissettiriyor. Harika bir doğum gününüz olsun tatlım! Seni seviyorum!

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşk Mesajlarının, hayatınızdan daha fazla sevdiğinizle, sevgilinizle özel bir mutlu gün geçirdiğiniz bu dünyanın en değerli insanına karşı özel duygularınızı ifade etmenize yardımcı olduğumuzu umuyoruz! Bizde mutlu yıllar dileriz.

Leave a Reply