Teşekkür Mesajları 2020

Teşekkür Mesajları

Teşekkür Mesajları
Teşekkür Mesajları

Teşekkür Mesajları :
Birinin gösterebileceği en tatlı jestlerden biri, minnettar olabileceği herkese “Teşekkür ederim” demektir. Teşekkür etmek hiçbir şeye mal olmaz, ancak kesinlikle herkesin en iyi davranışınızı fark etmesini sağlar ve harika bir izlenim yaratmanıza yardımcı olur. Sahip olduğunuz yardım veya iyilik boyutuna rağmen, minnettarlığınızı ifade etmek her zaman önemlidir! Birisi sizin için olumlu bir şey yaptığında; tereddüt etmeden, hareketi takdir ettiğinizden göstermek için teşekkür edin. İşte iyi dileklerinize teşekkür etmenizi ve onları takdir ettiğinizden ve onları önemsediğinizden haberdar etmeniz için bazı zarif seçimler!

Bazı insanlar teşekkür etmekten daha fazlasını hak ederler. Tıpkı senin gibi! Kalbimde özel bir yeri hak ediyorsun. Her şey için teşekkürler!


Benim için yaptığın şeyler için sana asla yeterince teşekkür edemem. Beni mutlu etmek için gösterdiğiniz sürekli çabayı çok takdir ediyorum. Teşekkür ederim!


Size teşekkür etmek, takdirimi göstermek için asla yeterli olmayacaktır; Sen özel birisin! Etrafımda olduğunda kendimi çok memnun ve güvende hissediyorum!


Hayatta ilk kez, zamanın akışını durdurmak için bir şeyler yapmam gerektiğini hissettim. Bana Zaman ayırdığınız için teşekkürler!


Koşulsuz sevginiz ve faydalı tavsiyeleriniz için teşekkür ederim! Seni hayatıma gönderdiği için sonsuza dek Yüce Allah’a minnettarım! Desteğiniz için çok teşekkürler dostum!


Desteğiniz ve cesaretiniz her zaman hayatımdaki itici faktörler olmuştur. Bilmeni isterim ki tüm hayatım boyunca samimiyetini takdir ediyorum!

Teşekkür Mesajları
Teşekkür Mesajları
Teşekkür Mesajları

Kelimeler nezaketinize minnettarlığımı ifade etmek için yeterli değildir. Yaptığınız her şey için çok teşekkür ederim.


Belki doğru kelimeleri seçemiyorum, ama seninle konuşmaktan gerçekten zevk aldığımı bilmeni istiyorum! Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim!


Senin gibi insanlara ilham verebilecek birini bilmiyorum. Kelimeleriniz gerçekten çok etkileyici! Teşekkür ederim!


Hayatım üzerinde çok büyük bir etkiniz var, en büyük teşekkür metni bile minnettarlığımı ifade etmekte yetersiz kalıyor!


Teşekkür Mesajları

Sizin gibi insanlar hayata renk, koku ve tazelik katan çiçekler gibidirler. Hayatımda olduğun için minnettarım. Her şey için teşekkürler!


Ne olursa olsun her zaman yanımda olan kişi sensin. Sana Her zaman minnettarım. Teşekkür ederim!


Seni dünyadaki tüm tatlı sözlerle takdir etmek istesem bile, yine de bunu başaramam çünkü sana teşekkür etmek için asla mükemmel bir kelime yoktur!


Bana her zaman çok cömert davranıyorsun, bazen senin gibi birini hak etmek için hayatta ne yaptığımı çok merak ediyorum. Teşekkür ederim!


Herkese bu kadar nazik davrandığınız için teşekkür ederim, sizin gibi daha fazla insanın olduğu daha iyi bir dünyaya inanmamı sağladınız! Hayatıma yeni bir anlam kattığın için teşekkürler aşkım!


Beni her zaman sıcak sözlerinle cesaretlendirdiğin için teşekkürler. Tabiki Beni kaç kez zihinsel çöküşlerden kurtardığına dair hiçbir fikrin yok. Beni kötülüklerden kurtardığın için teşekkürler, çok teşekkür ederim!


Hiç borçlanmak istemem. Ama size çok teşekkür borçluyum gibi görünüyor. Nezaketiniz beni çok etkiledi!


Bana her zaman inandın. Teşekkür ederim.


Kalbim şükranla dolup taşıyor. Kalbimin derinliklerinden teşekkürler!


Hediye için Teşekkür Mesajı

Hediye seçiminiz de sizin kadar eşsiz. Bu özel hediyeden gerçekten çok şaşırdım ve mutlu oldum. Çok teşekkür ederim canım!


Bu harika hediyeyi benim için bulmak için çok fazla zaman harcadığını biliyorum. Asla daha mutlu olamazdım! Çok teşekkür ederim!


Hediyenizi tek bir kelimeyle anlatabilseydim, ŞAŞIRTICI derdim. Nefesimi kesen inanılmaz bir hediye almışsınız! Teşekkür ederim!


Hediye için Teşekkür Mesajı
Teşekkür Mesajları

Hediyeni, seni takdir ettiğim kadar takdir ediyorum. İnsanları etkilemek için çok tuhaf bir yeteneğiniz var. Çok teşekkürler!


Bu duruma nasıl geldiğini bilmiyorum. Ama Allah şu an ne kadar şaşırdığımı biliyor. Şimdiye kadarki aldığım en güzel hediye! Teşekkür ederim!


Mutluluğumu bana gönderdiğin armağan için sadece kelimelerle tarif edemem. Harika bir sanat eserini nerede buldun? Çok teşekkür ederim sevgilim!


Bu eşsiz hediyeyi bulmak için harcadığınız zamanı ve çabayı hayal edebiliyorum. Böyle güzel bir hediye için sana minnettarım. Teşekkür ederim!


Böyle zarif bir hediye için çok teşekkür ederim. İnsanların neyi sevdiğini bulmak için doğal bir yeteneğin olduğunu hep biliyordum. Gerçekten çok sevdim!


Doğum Günü için Teşekkür Mesajları

Seninle ilgili düşüncelerimi kelimelere dökmek benim için çok zor. Sadece doğum günümdeki varlığıyla beni sevindirdiğin için sana çok minnettar olduğumu söyleyebilirim!


Bu yıl harika bir doğum günü kutlamam için değerli hayatınızdan değerli zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederim!


Doğum günü partime konuk olduğunuz için teşekkür ederim. Benimle geçirdiğin süre boyunca keyif aldım ve senden gelen hediyeyi gerçekten çok sevdim!


Sadece armağanınıza bakarak, nihayet satın almadan önce ne kadar çok düşündüğünüzü biliyorum.. Beni çok sevindirdiniz. Çok teşekkür ederim!


Konuklarla dolu bir salonda beni en özel kişi yaptığınız için teşekkür ederim. Doğum günümü unutulmaz kıldığın için sana kalbimin en derin köşesinden teşekkür etmek istiyorum.


Nazik sözleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim; Sayende harika bir gün geçirdim! En sevdiğim günde yanımda olduğum için çok mutlu oldum. Lütfen en derin teşekkürlerimi kabul edin, seni seviyorum.


Değerli zamanınızı benim için ayırdığınız için hepinize teşekkür etmek istiyorum; mevcudiyetiniz doğum günüme renk kattı! Hepinizi seviyorum, çok teşekkür ederim.


Destek için Teşekkür Mesajı

Her şey değişti ama benim için desteğiniz hep aynı kaldı. Hayatımda olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Teşekkür ederim!


Hayatın tüm kritik anlarında benimle olduğun için teşekkürler. Desteğiniz ve önerileriniz olmasaydı, hayatta çok zorlanırdım!


Herkes benim gibi şanslı değil. Çünkü beni her zaman zor zamanlarda destekleyen biri var. Desteğin için çok teşekkür ederim.


Destek için Teşekkür Mesajı
Teşekkür Mesajları

Seni kaç kere hayal kırıklığına uğratsam da, beni savunmak için yeni mazeretler bulursun. Bunun için sana minnettarım?


Kendimi hayata tekrar hazırlarken, en büyük katkının sizden geldiğini kolayca görebiliyorum! Akıl hocam olduğun için teşekkürler!


Hayatımın tüm zor aşamalarında, benim yanımdaydınız ve bu süre zarfında desteğinizin bana ne kadar güç verdiği hakkında hiçbir fikriniz yok! Seni ve seninle ilgili her şeyi seviyorum; sonsuza kadar sana borçlu kalacağım, her şey için teşekkürler.


Nezaket için teşekkür mesajı

Nezaketiniz bizim için büyük bir nimettir. Çok teşekkür ederim.


Nezaketiniz bizi çok etkiledi. Teşekkür ederim. Allah sizi daima korusun.


Nezaketiniz nedeniyle sizi seviyorum. Çok güzel bir ruhun var! Teşekkür ederim!


yaptığınız şey sadece Nezakettir ve bunu çok iyi yapıyorsunuz! Teşekkür ederim!


Senin gibi Altın kalpli bir arkadaş bulmak zor. Nezaketiniz gerçekten eşsiz. Teşekkür ederim.


Nezaketiniz için teşekkür ederim, özellikle de sıkışık ve muhtaç olduğum zamanlarda yaptığın iyilikleri asla unutmayacağım.


Binlerce kez teşekkür etsem bile, nezaketiniz yüzünden ne kadar mutlu olduğumu size anlatabilmek için bu yeterli olmayacaktır! Teşekkürler!!


Nezaketinizle ne kadar derinden etkilendiğimi ifade etmek için tam kelimeleri bulamıyorum. Basit bir TEŞEKKÜR ile özetleyeceğim!


Arkadaşınız için Teşekkür Mesajları

Genellikle arkadaşlarıma teşekkür etmem. Ama önce sana büyük bir söz vereceğim ve sonra her şey için teşekkür edeceğim!


Seninle tanışmasaydım, arkadaşlığın gerçek anlamını asla bilemezdim. Bu yüzden, paylaştığımız harika arkadaşlık için teşekkürler sevgili dostum!


Bu dostluğun bana sunduğu her güzel an için teşekkür etsem, tüm bu teşekkürler altında gerçekten ezilirsiniz! Ama yine de teşekkürler!


Sadece arkadaşım değil, aynı zamanda kardeşim, ruh eşim ve destekçim olduğun için teşekkürler. En iyi arkadaşın olduğum için kendimi hep iyi hissettim!


Her günümü arkadaşlık günü yaptığınız için teşekkürler. Hayattaki en iyi arkadaşım olduğun için teşekkürler. Hiç söyleyemediğim her teşekkürü hak ediyorsun!


Senin gibi bir arkadaş, herkesin Allah’dan alabileceği en değerli armağanıdır. Tek ve en iyi arkadaşım olduğun için teşekkür etmek istiyorum!


Seninle sayısız mutlu an geçirdim ama yine de daha fazlasını istiyorum. Arkadaşlığınızdan asla yorulmayacağım. Arkadaşım olduğun için teşekkür ederim!


Arkadaşlığımız sonsuza dek tutmak istediğim bir sözdür. Bildiğinden daha özelsin. Sevgili dostum, hep benim için orada olduğun için teşekkürler!


Ağlamak için bir omuz sağladığınız, etrafta kimseyi istemediğimde yanımda olduğun için, şüphesiz harika olduğun için teşekkürler! Arkadaşım olduğun için teşekkür ederim.


Beni olağanüstü mizah anlayışıyla kahkahayla güldüren arkadaşıma yürekten teşekkürler! Bu sıkıcı hayatı şüphesiz renklendiriyorsun dostum! Çok teşekkür ederim.


Aileye Teşekkür Mesajları

Sevgili ailem Lütfen, sadakatiniz ve bağlılığınız için içten teşekkürlerimi, kabul edin.


Her zaman yanımda olduğunuz için, korumanız ve desteğiniz için, hayallerimi paylaşmak için size teşekkür ederim, ailem.


Benim için orada olduğunuz için hepinize teşekkür ederim. Hatalarımı görmezden geldiğiniz ve cesaretlendirdiğiniz için teşekkür ederim.


 Benim gücümün ve yaşantımın kaynağı Sevğili ailem., özveri, ahlaki destek ve sadakatiniz için teşekkür ederim.


Hayatın insanları denediği anlar vardır; güveniniz, samimiyetiniz ve benzersiz desteğiniz için; Çok teşekkür ediyorum.


Seninle tanışmak hayatımın en güzel anıydı. Sabrınız, nezaketiniz, tavsiyeleriniz ve bağlılığınız için teşekkür ederim.


Allah’ın bana verdiği en iyi nimetlerdensiniz. Hakkınızı ödeyemem. ÇOK TEŞEKKÜRLER!!


Tüm hayatım boyunca zengin biri olduğumu biliyordum çünkü sana sahiptim. Benim için yaptığınız her şey için teşekkürler, sevgili ailem!


Doktorlar için Teşekkür Mesajı
Teşekkür Mesajları

Doktorlar için Teşekkür Mesajı

Doktorlar için Teşekkür Mesajı
Teşekkür Mesajları

Tedavinize olan inancım, hayatımın en zor döneminde benim için tek cesaret kaynağıydı! Teşekkürler doktor!


Sözleriniz tedavideki uzmanlığınız kadar etkilidir. Bana yeni bir hayat verdiğin ve bana yeni umutlar verdiğin için teşekkürler!


Benden asla vazgeçmediğin için teşekkürler. Benim ve ailem için umudu hep canlı tuttun. Hizmetiniz asla unutulmayacak!


Bu meslekteki her doktor için rol modelisiniz. Toplumumuzda iyi doktorların var olduğunu bize bir kez daha kanıtladınız. Teşekkür ederim!


Harika tedaviniz ve nazik hareketiniz için İçtenlikle teşekkür etmek istiyorum. Her zaman tedavinizden emin oldum, teşekkürler doktorum!


Harika bir doktor olduğunuz için teşekkürler! Sabrınız ve hoşgörünüzle hastalığımın yarısını iyileştirdiğiniz için teşekkür ederiz! Allah sizi korusun.

Doktorlar için Teşekkür Mesajı
Doktorlar için Teşekkür Mesajı

Benim için yaptığınız her şey için teşekkür ederim; Hastane ortamı beni her zaman gerginleştirdi, ama katlanılabilir hale getirdin. Tüm hizmetleriniz için teşekkür ederiz.


Meslektaşlarınız İçin Teşekkür Mesajları

Ofisteki her şeyi bilen kurumsal bir öğretmen gibisiniz. Bana çok fazla şey öğrettiğiniz için teşekkürler ama maaş’a zam istemeyin!


Sizin gibi biriyle çalışmak başarının garantisidir. Sizin gittiğiniz yolda ayak izlerinizi takip ediyorum.  Her şey için teşekkürler!


Yaptıklarımdan her gün ne kadar çalışmaktan hoşlandığımı anlarsınız. Kendimi ofiste çok rahat hissettirdiğin için teşekkür ederim.


Böyle dürüst ve destekleyici bir meslektaşı ile çalışmak bir onur. Sizden öğrenecek çok şey var. Tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.


Bana hayallerimi gerçeğe dönüştürebileceğim harika bir fırsat verdiğin için teşekkürler. Sen şimdiye kadarki en iyi patronsun. Teşekkür ederim!


Ben bir acemiydim. Ama sen beni bir başarıya dönüştürdün. Bir patronun bir çalışan için yapabileceği en iyi şey budur. Her şey için teşekkürler!


Siz bir çalışanı nasıl motive edeceğini bilen bir tür patronsunuz. Gerçekten benden en iyisini çıkardın. Teşekkür ederim!


Meslektaşlarınız İçin Teşekkür Mesajları

İçimde ben bile göremediğim potansiyeller gördün. Hayatımın geri kalanında size teşekkür etsem yine de yeterli olmaz!


Bana her zaman doğru yolu gösterdiğin için teşekkürler. Rehberliğiniz sıkı çalışma ve başarı arasındaki köprüdür! Bana inandığın için teşekkür ederim!


Kendimi daha iyi hissetmem için bana yardım ettin. Hayatıma getirdiğiniz değişiklikler için size her zaman minnettar olacağım. Teşekkür ederim!


İdeolojinizin ve çalışma etiğinizin doğruluğu bana her zaman iyi bir sanatçı ve iyi bir insan olmam için ilham verdi. Teşekkürler


Bana her zaman zorlu görevlerde güvendiğin için teşekkür ederim. Bana olan güveninizden dolayı çok alçak gönüllü olduğunuzu söylemeliyim.


Parti için Teşekkür Mesajları

Dün geceki parti için çok teşekkür ederim. Pasta sadece senin kadar tatlı ve muhteşem. Tüm mutlu anlar için teşekkürler!


Dün gece çılgın bir partiydi çok keyf aldım. Her şey için teşekkürler!


Dün gece beni yemeğe davet ettiğin için sana çok minnettarım. Benim için harika bir deneyim oldu. Böyle cömertlik için teşekkürler!


Örnek Kart Mesajları

Yeterince söyleyemem, bu yüzden denemeyeceğim bile. Düşüncelerinizin benim için çok önemli olduğunu bilmenizi isterim!


Tüm gün boyunca söylesem bile bizim için yaptıklarınızı ne kadar takdir ettiğimizi gerçekten anlatmaya yetmez. Teşekkürler!


Yaptığın her şey için ne kadar minnettar olduğumu bilmeni istedim. Teşekkür ederim.


Sen tanıdığım en cömert insanlardan birisin. Teşekkür ederim!


Yaptıklarınız konusunda çok mütevazı olduğunuzu biliyorum. Ancak, yaptığınız şey Çok harikaydı! Çok teşekkürler!

Hissettiğim minnettarlığı ifade edecek şekilde nasıl teşekkürler edebilirim. Sarılmaya ne dersin?


Nasıl yaptığını bilmiyorum, ama çok kıymetli bir insan için mükemmel bir hediye seçtin. Tebrikler! Ve teşekkür ederim!


Düşüncelerinizin benim için ne anlama geldiğini bile söyleyemedim. Sadece küçük hayatımda büyük etkileri olduğunu bilin. Teşekkürler!


Düşünceli ve cömert, seni düşündüğümde aklıma gelen iki kelimedir. Teşekkürler!


Sana hissettiğim her şeyi anlatmıyorum. Sadece düşüncenizin benim için çok şey ifade ettiğini bilin. Teşekkürler ve Allalh sizi korusun!


‘Teşekkürler’ demek her zaman resmi olmak zorunda değildir. Her teşekkür ettiğinde sağlam bir nedene de ihtiyacın yok! Sizinle sohbet eden Sizinle yürüyüşe çıktıklarında yakınlarınıza teşekkür edin. Sadece söylemeniz gerektiğini düşündüğünüz zaman mutlaka teşekkür edin. Sizden gelen tek bir teşekkür gerçekten karşınızdaki kişiyi özel hissettirebilir!

Teşekkür etmek, insanları takdir ettiğinizi söylemenin en basit ve zarif yoludur. İnsanların size yaptığı tüm iyi şeyleri asla geri ödeyemezsiniz, ancak Teşekkür mesajı vererek bu kişilere şükranlarınızı kesinlikle ifade edebilirsiniz. Her fırsatınız olduğunda sizin için önemli olan insanlara teşekkür edin. ‘Teşekkür Notu’ veya ‘Teşekkür Kartı’ olsun; , size yardım eden, sizi destekleyen ve sizi hayatta teşvik eden insanlar üzerinde mutlaka iyi bir izlenim bırakacaksınız!

One Response

  1. Social Media Marketing Ekim 13, 2020

Leave a Reply