Yıldönümü Mesajları 2020

Yıldönümü Mesajları

Yıldönümü Mesajları

Yıldönümü Mesajları : 
Birinci Yıldönümü dilekleri ve mesajları bazı hoş, romantik ve havalı kelimelerle karıştırılmalıdır. Birinci yıldönümünü seçmek mesajlar isterken, kişi biraz pickier olmalı ve ekstra çaba sarf etmelidir. Onları etkilemek ve onları mutlu etmek için, kalbinizin söylediklerini tam olarak ifade etmelisiniz, ancak normalde yaptığınızdan daha özel bir şekilde. İşte kocanız veya eşiniz, kız kardeşiniz veya erkek kardeşiniz, ebeveyniniz, teyzeniz veya amcanız için sıcak, sevimli, cesaret verici 1. yıldönümü istekleri ve mesajlarına birkaç örnek. Bu dilek ve mesajlar , mutlu bir evliliğe devam ettikleri için onlara teşekkür etme sözleridir.

1. Yıldönümü Mesajları

Sadece bir yıl değil, sonsuza dek mutlu bir evliliğin tadını çıkarın. Sonsuza kadar birlikte kalın. Mutlu bir evlilik yıl dönümü dilerim.

En sevimli çift için mutlu yıldönümleri. Sevginin kokusu sonsuza kadar kalsın!

Aptalca meselelerde tartışmış olabiliriz, ama sonunda paylaştığımız aşk zaferimiz olsun! evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

Mutlu Yıllar bebeğim! Güvenimiz ve sevgimiz her yıl hem iyi hem de kötü geçen zamanla büyümeye devam etsin!

Yıldönümü Mesajları
Yıldönümü Mesajları

Seninle çok güzel bir yıl geçti ve seninle böyle 1000 yıl daha geçirmek istiyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun Sevgilim!

Kalbimin en derin köşesinden ikinize de çok mutlu bir yıldönümü diliyorum. Hayatınızda sonsuz mutluluğun tadını çıkarın!

Beni ben yapan senin varlığın canım… Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler..

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendimden ve her şeyden daha çok hep seni seveceğim. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Yeryüzündeki en büyük mutluluğum SENSİN! Seninle huzurluyum aşkım.. Yıldönümümüz kutlu olsun..

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

Seninle birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız bu güzel yolda, ikimiz de yan yana ve hep kalp kalbe olmak dileğiyle… Yıldönümümüz kutlu olsun.

Kocalar için 1. Yıldönümü Mesajları

Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin. 

Geride bıraktığımız bu yılda da her zaman yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Yıldönümümüz kutlu olsun… 

1. evlilik yılını hiç kavga etmeden tamamladığınız için tebrikler. İkiniz de barış ve sevgi ile birlikte olun!

Evliliğinize hayatınızın tüm yılları boyunca mutluluk, neşe, sevgi ve arkadaşlık hakim olsun! Güzel bir 1. yıldönümü diliyorum Arkadaşım!

Kocalar için 1. Yıldönümü Mesajları

Senin gibi çok sevecen ve bana sevgi dolu bir kocam olduğu için çok şanslıyım. Benim için çok şey ifade ediyorsun. Mutlu birinci yıldönümü, sevgili kocacım!

Beni, aşkın, çekiciliğin ve dürüstlüğünle tamamladın ve güzelleştirdin! Her zaman şimdi olduğu gibi aynı sevgi dolu kocam olarak kal!

Tüm zorluklar bizi birbirimize yaklaştırdı ve yıl boyunca bizi bir araya getirdi. Sonsuza kadar seninle olmak istiyorum!

Koşullar ne olursa olsun, elini tutacağım ve sonsuza dek yanında olacağım. Evliliğimizin ilk yılı kutlu olsun aşkım!

Hayat güzel çünkü benimle birliktesin. Henüz yaşamak için bırakılmış olan birçok romantik anın ilk kilometre taşıdır. 1.yıl dönümü kutlu olsun!

Devamını Oku: 

Kadınlar için Birinci Yıldönümü Mesajları

Birlikte olmak için ne mücadeleler verdik! Bazen güldük bazen ağladık, bazen ayrıldık bazen barıştık. Ama sevgimiz birbirimize bağlılığımız hiç bir zaman eksilmedi. Küçük yüreğime dünyaları sığdırdın. İyi ki varsın.

Sevgilim! Aşkla birleşen ellerimiz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Birlikte uzun bir mutluluk yaşayalım seninle..

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olmak, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek… En önemlisi de birbirimizi hep sevmek için bolca zamanımız olsun! Ellerimiz ve gözlerimiz birbirinden hiç ayrılmasın.  Yıldönümümüz kutlu olsun

Aşk şiirdir okunur, yüreklere dokunur, kalbin içine konur, aşk sevgi çiçeğidir. Sevgi aşkın dilidir, sevenin yüreğidir, aşk sevgiye köledir… En büyük aşkım! En büyük mucizem… biricik sevgilim…

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık. Yıldönümümüz kutlu olsun

Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o eşsiz huzuru sende buldum… Aşkımızın yıldönümü kutlu olsun…

Sevgili Karıcığım, Evlilik hayatımızın ilk kilometre taşına ulaştığımız için tebrikler! Tek istediğim seninle yaşlanmak!

Mum ışığında ilk akşam yemeğimizin tatlı anısı hala aklımda. Ve bunun ilk yıl dönümümüz olduğunu anlamaya başladım! Seni seviyorum!

Yıldönümü Mesajları
Yıldönümü Mesajları

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Biricik sevgiIim seninIe başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü… Seviyorum seni. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Ne zaman hayatımda sonsuza kadar yanımda olacağını düşünüem, aldığın hediyeler ve geleceğimin hayalleri gerçek oluyor! Harika bir 1. yıl için teşekkürler!

Kaç yaşında olduğunuzun veya yüzünüzde kaç kırışıklık olduğunun hiç önemli yok, sizi her zaman evliliğimizin ilk günü gibi seveceğim. Mutlu yıl dönümleri!

Kardeşler için Birinci Yıldönümü Mesajları

Gülümsemen beni çok mutlu ediyor. 1. yılın keyfi sonsuza dek seninle olsun. Mutlu Evlilik Yıldönümleri kardeşim!

Size kalbimin en derin yerinden, hayatınızdaki her neşe ve başarının tadını çıkarabileceğiniz dileklerini gönderiyorum. Birinci yıldönümü kutlu olsun!

Üzüntü hayatın bir parçasıdır. Eğer sizede gelirse üzülmeyin. Eşinizin elini tutarak güçlü olun ve güvenle gülümseyin. Keyifli bir 1. yıldönümünüz olsun!

Hayatınızı paylaştığınız kişiyle memnun ve mutlu olun, ve sizinle onun arasında hiçbir keder girmesin. Güzel bir 1. yıldönümü tadını çıkarın!

Yüzündeki gülümsemenin her zaman evliliğinin ilk günü gibi parlamasını görmek istiyorum, kızkardeşim! Her zaman sevgiyle kal. Evlilik yıldönümün kutlu olsun.

Erkek Kardeş için Birinci Yıl dönümü Mesajları

Eşinizle birlikte, herkes birbirinizi ne kadar mükemmel tamamladığınızı görebilir. 1. evlilik yıldönümünüzde ikiniz için de en içten dileklerimi sunuyorum!

İlk yıldönümünüzde, dilerim ki, aranızdaki sevgi, güven ve arkadaşlık hayatınızın gelecek yıllarında da devam etsin.

Yıldönümü Mesajları
Yıldönümü Mesajları

Kardeşim, ikinizin ilk yılını en romantik şekilde geçirdiğiniz için çok mutluyum. Bunu her zaman devam ettir. Mutlu yıl dönümleri!

Seni ve eşini birlikte ve mutlu görmekten daha güzel bir şey yoktur. Aşkınız her zaman evlendiğiniz ilk günkü gibi kalsın!

Büyükler için Birinci Yıldönümü Mesajları

Anne ve baba, beraberliğinizin bizim için çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Bizim için evlikik Yıldönümünüzden daha önemli bir şey yok.

Annemciğim ve babacığım, evlilik yıldönümünüzde, benim için yaptığınız tüm fedakarlıklar için size teşekkür etmek istiyorum. Her zaman sevgi ile birlikte olun.

Benim için ikiniz dünyamın en büyük iki parçasısınız. Birini diğeri olmadan hayal edemiyorum! Sevgili ailem için mutlu yıldönümleri diliyorum.

Hayatınızın geri kalanı evliliğinizin ilk yılı gibi sınırsız mutlulukla dolu olsun! Mutlu yıl dönümleri!

Ailemi birlikte görmek;  dünyanın en güzel manzarası. Bize katlandığınız her gün için teşekkürler. Mutlu yıldönümleri, anneciğim babacığım!

 Teyze ve Amcalar İçin Birinci Yıldönümü  Dilekler
Teyze ve Amcalar İçin Birinci Yıldönümü Dilekler

Teyze ve Amcalar İçin Birinci Yıldönümü Dilekler

İkiniz için de çok özel bir gün, her ikisi de evliliğinizin ilk yılını başarıyla tamamladınız! Tebrikler…

Sevgili Teyzecim, Allah sizi evliliğinizin 1. yıldönümünde sınırsız mutluluk ve sevgi ile birleştirsin!

En sevdiğim amcam, ilk evlilik yıldönümünü kutlarım ve ikinize de sonsuz mutlu bir evlilik dilerim!

Kalbimin en derininden 1. evlilik yıldönümlerinde en güzel teyzeme en derin selam ve dileklerimi sunarım.

İkiniz de tıpkı evliliğinizin 1. yılı gibi dünyanın sonuna kadar birbirinize karşı anlayışlı ve sevgi ile kalın!

Çiftler İçin Birinci Yıldönümü Dilekleri

Yıldönümü Mesajları
Yıldönümü Mesajları

Güneş daha parlak parlıyor gibi görünüyor, gökyüzü biraz daha mavi ve kuşlar biraz daha cılız görünüyor. çünkü bugün diğerlerinden farklı olarak tatlı bir çiftin yıldönümü. 1.yıl dönümü kutlu olsun.

İlk evlilik yıldönümü, evliliğinizin bir yaşında olduğu anlamına gelmez. Evliliğinizin bir yıl daha güçlendiği anlamına gelir. Mutlu Yıllar aşkım!

Tebrikler, ikiniz de bir yıl boyunca birbirinizi mutlu etmeyi başardınız. İkinize de mutlu bir birinci yıldönümü diliyorum.

Biri bana gerçek aşkın var olup olmadığını sorduğunda, sadece ikinize bakmalarını rica ediyorum. En tatlı çift için mutlu birinci yıldönümü.

Sizi bir yıl birlikte görmek, evliliğin gerçekten iki kalp, zihin ve ruhun güzel birliği olduğunu fark etmemi sağlamak için yeterliydi. Mutlu bir evlilik yıldönümü dilerim.

Her zaman hemfikir olmamız ya da birbirimize katılmamanız önemli değildir . Önemli olan seni seviyorum ve sen beni seviyorsun. Önemli olan bu, birinci yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.

Hayatımda olman beni daha iyi bir insan yaptı!
Mutlu Yıllar!

Bildiğim bir bayan var, öyle…Sevecen, sevgi dolu, güzel, romantik ve yumuşak
Bu bayan benim eşim ve kendimi çok şanslı hissediyorum!
Mutlu Yıllar, karıcım!

364 gün boyunca sadece bir günü kutlamak adil görünmüyor .
Mutlu Yıllar, sevgilim!

Leave a Reply